reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

... Ja sie pochwale ze wczoraj kupiłam 2 pary bodow w rozmiarze 50 i skarpetki malusie :):)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


super :) ja też pewnie w niedługim czasie będę czekac na promocje w smyku i będę uzupełniać zakupy dla maleństwa, bo mam dużo ślicznych nie zniszczonych ciuszków po starszym synu, te od urodzenia do około 7 miesiąca życia mam (body, śpiochy, pajace, dresiki)odkładałam te najładniejsze dla drugiego dziecka.

Może utworzymy watek z zakupami dla dzidziusiów, dla mam- może razem zakupy dla mamy i dzidziusia......
i jakiś wózkowy albo wózkowy w zakupach?
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko czy któraś jeszcze oprócz mnie bierze póki co tylko i wyłącznie kwas foliowy 0,4?pytałam gina,mówił że narazie nie ma potrzeby brania witamin hm już sama nie wiem

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom

Nela tez biore przede wszystkim kwas foliowy, lekarz powiedział mi to samo. Mam witaminy w domu z czasów karmienia i je czasami też wezme, ale nie spinam się.
Nie robiłaś jeszcze wszystkich zalecanych badan co nie? Pewnie jak pójdziesz z wynikami do lekarza i zobaczy,że cos nie tak to Ci dopiero wtedy będzie kazał.

Inga90 nie bój się, bedzie dobrze !

Któraś pisała o Bieszczadach . Nigdy nie byliśmy, marzy nam się od zawsze, ale zawsze wychodzi ostatecznie co innego. Moim drugim marzeniem podróżniczym jest Japonia. Kocham ta kulturę! Fascynuje mnie w każdym aspekcie!

MoniaKari a więc czy mozna uznać,że szał wyprawkowy sie rozpoczyna ?:D

Założę wątek wyprawkowy , co wy na to ?
 
Ja dziewczynki dopiero posprzątalam mała mi zaśnie zaraz to se położę :-D dzisiaj się czuje super jutro mam wizytę serduszkowa zaczynam się bać :-(
 
madziek przepraszam , nie zauwazyłam Twojego posta wczesniej. Utworzyłam juz watek - mam nadzieję ,że nie jestes zła.

MoniaKari proszę wejść na watek i się pochwalić w formie zdjęć;)
 
lilija zakładaj wyprawkowy! Przyda się, bo ja jestem zielona w temacie (pierwsza ciąża). Choć ja raczej poczekam do późnej jesieni/zimy z zakupami.
 
Hej :-) :)

Ja przed 9 wyszłam z córcia na plac zabaw na półtorej godzinki. A teraz w domku, bo na dworze upał...:sorry2:

Lilija, no fajny pomysł z tym wątkiem :tak:

A mi ani nie kręci się w głowie mdłości nie mam, czasem brzuch zaboli no i piersi przy dotyku bolą.
 
Mi sie dzis kompletnie nic nie chce.. Ale robie powoli, po weekendzie zawsze bałagan jest :( najchętniej poszła bym spac ale musze małą mieć na oku bo poszła na dwór :/ i obiad trzeba zrobic a tak mi sie nie chce, u nas jest dzis gorąco i duszno [emoji849]


74709jcg0i411sm0.png


3i49gu1r2xa60x11.png
 
reklama
Do góry