reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Czekam w kolejce do endo, dr się spóźnia, ludzi full, a tu zero wentylacji, klimy czy okna nawet i na 2 piętrze jest tak duszno, że chyba zasłabnę zaraz.. Uhhh.. A jestem dopisana dodatkowo, więc nie chce mi się nawet z ludźmi z kolejki walczyć, mam nadzieję, że pamięta o ciąży i sama mnie poprosi.. Z drugiej strony jak zemdleje to się może ludzie zlitują hahaha ;)
 
reklama
wszystkozaje pierwsze co napisze to zajbis**** nick ze na na taki nie wpadłam ;)
Co do kolejki to współczuję nie cierpię tych kolejek ale masz większe prawa tak że korzystaj póki możesz
:)
 
wszystkozaje pierwsze co napisze to zajbis**** nick ze na na taki nie wpadłam ;)
Co do kolejki to współczuję nie cierpię tych kolejek ale masz większe prawa tak że korzystaj póki możesz
:)

Hahaha ;) konto założyłam kilka lat temu i wszystkie kombinacje mojego stałego nicku czy imienia były zajęte i w końcu się wkurzyłam i tak wyszło [emoji23]

Wiesz brzucha nie widać, nikt mnie przepuszczać nie musi jak zapisy na godziny, a pani dr już prawie pół h obsuwy, więc wszyscy się już zaczynają lekko ciśnieniować..
 
Nick bombowy ja też jak zakładałam to kombinowałam aż w końcu się udało nie to co chciałam ale jakiś jest :D Karte ciąży masz? Może to dobry czas żeby ją wykorzystać jak już się zacznie robić kiepsko.... myślę, że ludzie to zrozumią w jakiej jesteś sytuacji no chyba,że wchodzisz 2-3 :p albo jak ma przy sobie Pani doktor pielegniarkę to jej powiedź wtedy na pewno jej przekaże.
 
Zuzia 92 miałam to samo jak byłam w 6 tygodniu ciąży ale trochę odpuściłam bo szkoda maluszka na zmartwienia. Ciesz się, że piersi Cie nie bolą ja w nocy mam wrażenie że sa ciężkie jak kamienie i z bólu ledwo zmieniam pozycje.
A mnie w noc ale co trzecią pobolewaja i nic pozatym. W dzień czasem pobola jak sie pouciskam. Juz mi mój mąż do psychiatry kazał iść.

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie w noc ale co trzecią pobolewaja i nic pozatym. W dzień czasem pobola jak sie pouciskam. Juz mi mój mąż do psychiatry kazał iść.
Ale tak jak piszesz masz inne dolegliwości więc nie masz się co martwić jedną bolą piersi jak diabli inna wymiotuje cały dzień jeszcze inne ma mdłości, a znowu kolejna czuje się rewelacyjnie ;) U mnie teraz wokół sa 4 koleżanki każda w ciąży i każda z nas ma inne dolegliwości. Jedna koleżanka stwierdziła że gdyby nie fakt,że bolą ja piersi to by w ogóle nie odczuwała ciąży. Tak że głowa do góry cycki w górę i ciesz się dzidziusiem ;-)
 
Ja dzisiaj odziwo czuje sie w miare dobrze :D poprzedi tydzień był tragiczny! Od wczoraj wiem co to ból piersi... jak ściągnęłam stanik wieczorem to myślałam, że mam dwa kamienie... ból okropny! dzis juz lepiej ale sa bardzo tkliwe , troche mi sie w glowie kreci ale za to apetyt mam taki, ze zjadlam dwa talerze zupy pomidorwej i ziemiaki z fasolka :D
 
Kinia to widzę, że podobnie jak ja :D z tym że mój apetyt jest uwarunkowany tym że jem mniej a częściej bo mam straszne mdłości a tylko jedzenie mi pomaga :D Piersi mam tak samo tkliwe z tym że nocą w dzień bolą przy dotyku ale ogólnie jest ok :)
 
reklama
Dziewczyny ja jutro mam wizytę tak siw denerwuje :(
Boli mnie dzis strasznie w prawym boku tam gdzie była owu ale tak na wysokości biodra aż ciezko mi sie oddycha :(
 
Do góry