reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Dziewczyny...a nie boicie się? Mówiłyście juz bliskim, znajomym? U mnie i tak już za dużo ludzi wie, ale nie mogę buzi na kłódkę utrzymać. Od tygodnia dziecko to mój główny temat do przemyśleń (staraliśmy się o nie z mężem)...z rodziny moja Mama i mąż. Teściowie nic.za wcześnie. W pracy dwie bardzo bliskie koleżanki. I tak sporo jak na 6tc


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sałatka który u ciebie był dzień cyklu we wtorek?

Agnesis 26 dc to jeszcze bardzo wczesna ciąża. Może ci się owulacja przesunęła?
 
Dziewczyny...a nie boicie się? Mówiłyście juz bliskim, znajomym? U mnie i tak już za dużo ludzi wie, ale nie mogę buzi na kłódkę utrzymać. Od tygodnia dziecko to mój główny temat do przemyśleń (staraliśmy się o nie z mężem)...z rodziny moja Mama i mąż. Teściowie nic.za wcześnie. W pracy dwie bardzo bliskie koleżanki. I tak sporo jak na 6tc


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się nie boję, ale to moje drugie dziecko. Bardzo się cieszę... Ja dzisiaj powiedziałam mamie i przyjaciółce. No i siostrze, bo termin wypada w jej urodziny... :-)
 
eveee ja się boję, że zgubię ciążę...zresztą chyba ja już tak mam- myślę o wszystkich opcjach, nawet najstraszniejszych. Wiem, ze tak wczesną ciążę można poronić, że wiem o niej tylko tydzień ale byłoby mi bardzo przykro...a jak u was z objawami? Przyjmujecie coś poza kwasem foliowym? I jeszcze- kilka z Was już było, ale na kiedy planujecie wizyty u ginekologa? :) spoooro pytań wiem wiem :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
eveee ja się boję, że zgubię ciążę...zresztą chyba ja już tak mam- myślę o wszystkich opcjach, nawet najstraszniejszych. Wiem, ze tak wczesną ciążę można poronić, że wiem o niej tylko tydzień ale byłoby mi bardzo przykro...a jak u was z objawami? Przyjmujecie coś poza kwasem foliowym? I jeszcze- kilka z Was już było, ale na kiedy planujecie wizyty u ginekologa? :) spoooro pytań wiem wiem :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Zawsze są obawy. Ja też się tego obawiam, ale staram się myśleć pozytywnie.
Jutro idę na powtórkę bety.
Planuję tak za dwa tygodnie iść do lekarza. Jestem zapisana na 2.08., ale chciałabym wcześniej i zapytam ginkę czy mnie przyjmie.
Jeśli chodzi o objawy, jeszcze zanim były dwie kreski, zrobiłam się wrażliwa na zapachy. No czasem tam klucia lekkie w podbrzuszu, ale to normalne. No i piersi mam napięte i tkliwe, sutki trochę swędzące. Aaa... i senna ciągle jestem! Zasypiam w pracy przy biurku... :p
Gdy byłam z Lilą w ciąży, mdliło mnie, ale bez wymiotów. Na razie nie mam takich objawów...
 
reklama
eveee to objawy mamy podobne :) jestem w ciągu dnia lekko zmęczona, i śpi mi się bardzo dobrze. A na wieczór mam energię na spacery, tyłek mnie nosi. Piersi od dwóch dni większe i lekko bolące. Ból podbrzusza i plecy jak przy okresie, tylko mniejsza intensywność. Często siusiam. A z zapachami to dziwnie- raz agile mocno, za chwilę wcale. Jakby na wybrane typy- smażoną wieprzowinę, stęchliznę i podfermentowane rzeczy. I jakoś łatwo się irytuje ;) wymiotów i mdłości brak :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry