reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Mamy je zapisane. Od nas zależy czy je aktywujemy. Dziecko ciężko naznaczone że tak to ujme, słabsze szybciej aktywuje odpowiednie geny. Nie będę Wam robić wykładu z genetyki i procesów tworzenia chorób czy nowotworów. Rozumiem, że dla Was świat wygląda inaczej. Naszpikowalam się lekami, dotrzymalam ciaze i super. Dziecko astmatyk, alergik lub rodzi się z nowotworem. Potem trwoga do Boga czemu dziecko winne. Dziecko nie jest winne.
Moje dzieci nie mają alergii, astmy ani nic takiego.
Twojemu też tego nie życzę a takich chorób może się nabawić i z innych przyczyn.
Nie wiem skąd czerpiesz wiedzę ale chyba oglądasz zbyt wiele filmów si-fi.
Pozdrawiam i miłej ciąży.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mamy je zapisane. Od nas zależy czy je aktywujemy. Dziecko ciężko naznaczone że tak to ujme, słabsze szybciej aktywuje odpowiednie geny. Nie będę Wam robić wykładu z genetyki i procesów tworzenia chorób czy nowotworów. Rozumiem, że dla Was świat wygląda inaczej. Naszpikowalam się lekami, dotrzymalam ciaze i super. Dziecko astmatyk, alergik lub rodzi się z nowotworem. Potem trwoga do Boga czemu dziecko winne. Dziecko nie jest winne.
Ty już lepiej skończ pisać te bzdury. Wyssane z palca bzdury.
 
Powinna wytwarzać a nie zawsze to robi. Po to są właśnie leki, lekarze i wspomaganie.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Zadaj o siebie tak, abyś nie musiała.
Jakoś mój lekarz bardzo pochwalił moje myślenie, to nie są moje teorie swoją drogą. To teorie ludzi znacznie bardziej wykształconych odemnie.... prowadzących od lat badania.
 
Zadaj o siebie tak, abyś nie musiała.
Jakoś mój lekarz bardzo pochwalił moje myślenie, to nie są moje teorie swoją drogą. To teorie ludzi znacznie bardziej wykształconych odemnie.... prowadzących od lat badania.
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
A co ty myślisz, że my, kobiety w ciąży, już od samego początku nie dbamy o siebie?
Że kobiety starające się nie dbają o siebie?
Progesteron ma się nijak do dbania o siebie.
 
Cała gospodarka hormonalna ma się bardzo do dbania o sobie.
Słuchajcie. Rozumiem, że macie inne podejście odemnie i je szanuję. chciałam pokazać, że istnieje inna wersja patrzenia na świat. To że wynik nie oznacza utraty ciąży, guz śmierci.
Sprawa zeszła na genetykę i choroby i etykę. Ja mam ją inna niż wy. Tu jest problem.
Dżoł nie jestem bardzo wierząca, ale modlę się o to aby wedle Twojego życzenia i każdej tu dziewczyny wszystko ułożyło się dobrze. Uwierz w to. Życie płata nam często figle i potrafi nas zaskoczyć. Nie wbijaj sobie w glowe zdań, że to koniec. Nie płacz. Twoja głowa to twoja najpotężniejsza broń:)
 
reklama
Cała gospodarka hormonalna ma się bardzo do dbania o sobie.
Słuchajcie. Rozumiem, że macie inne podejście odemnie i je szanuję. chciałam pokazać, że istnieje inna wersja patrzenia na świat. To że wynik nie oznacza utraty ciąży, guz śmierci.
Sprawa zeszła na genetykę i choroby i etykę. Ja mam ją inna niż wy. Tu jest problem.
Dżoł nie jestem bardzo wierząca, ale modlę się o to aby wedle Twojego życzenia i każdej tu dziewczyny wszystko ułożyło się dobrze. Uwierz w to. Życie płata nam często figle i potrafi nas zaskoczyć. Nie wbijaj sobie w glowe zdań, że to koniec. Nie płacz. Twoja głowa to twoja najpotężniejsza broń:)
To w co Ty wierzysz, do cholery? Nie jesteś bardzo wierząca, a zostawiasz wszystko w rękach natury i modlitwy. Wierzysz w elfy i bioenergię z drzewa dębu?
Z jednej strony negujesz prawa medycyny i jej moc, a z drugiej podpierasz się genetyką, nie mając o niej zielonego pojęcia.
Skończmy ten temat, bo sama się pogubiłaś w swoich wypowiedziach.
 
Do góry