reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Moja mama jest katolikiem. Głęboko wierzy w Boga i w jego siłę. Wierzy w cuda. Sama byłam osobą głęboko wierząca. Kilka sytuacji bardzo mnie zmieniły. Aktualnie ciężko mi pogodzić wiarę z nauką, której mnie nauczyli na studiach. Myślę, ze jak uda mi się to pogodzić wtedy osiągnę prawdziwy sukces. Modlę się tak jak potrafię.
Prawdziwa wiara istnieje nawet gdy życie daje nam w kość. Nie zmienia nas.
Co byś zrobiła gdyby okazało się,że dziecko w Twym brzuchu jest genetycznie chore?
 
reklama
Mydestiny ciekawe jak "doprowadzić do porządku" organizm kobiety, która np. ma dwa niedrożne jajowody, albo nie ma ich wcale. Odtworzy je dieta czy wiara? A nie pewnie witamina C, która leczy też raka.. Albo gdy partner ma znikomą ilość plemników?

Ja akurat wiem na własnym przykładzie (Hashimoto), ze dieta i suplementacja mogą zdziałać wiele, ale są rzeczy, których bez interwencji medycznej nie przeskoczysz.
 
No właśnie dziewczyny, zajmijmy sie przywitaniem nowej koleżanki i zapomnijmy juz ten drażliwy temat. Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo do własnej opinii i własnego zdania. Mydesteny ma swoje teorie i ma do tego prawo, a my możemy sie z tym zgodzić albo nie. Dobra nie ważne :-) Izulkowa napisz cos o sobie, jak samopoczucie ?
 
Co z tym Facebookiem ? :) ja jestem za :) dziewczyny które nie maja Facebooka , załóżcie sobie jakiś fikcyjny tylko dla nas i tyle . Tak robiły Kwietniowki które nie miały face .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wg mnie grupa na fb za szybko, bo ledwie co sie"znamy", na fb jedna sprzeczka i nikt prywatnych info. Wrzucać nie będzie. Może poznajmy się lepiej tu, na pewno co niektóre z czasem się wykruszą.

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeju chyba nieprędko Was nadrobie ;-) tyle stron, a tu jeszcze jakaś burza pod koniec ;-)
Odnośnie mojego samopoczucia to najbardziej dokucza mi senność.. strasznie strasznie chce mi się spać. . A przy dwulatce nie mam zbytnio mozliwosci.. Oprócz tego trochę męczą mnie mdłości, parę razy przytuliłam kibelek... no i piersi bolą. Czyli taki standardzik chyba :-)
Dajcie mi parę dni na nadrobienie Was :-)
A i tajna grupa na fb to bardzo dobry pomysł :-)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry