reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

No ja po swojej tez...ona stworzona do porodow.szybko i bezboleśnie

f2w3d5qp85p79npu.png
 
reklama
Moja mama za to tragedia.

Moja siostrę : jej wody poszły nie miała skurczów w ogóle ale dziecko było odwrócone więc musieli cc robić i tak ja zszyli że mówiła że obwiazywala się bandażem bardzo długo bo czuła że jej brzuch się rozleci i do tego taka brzydka blizne jej zrobili. Nie wiem ale lekarz był chyba pijany jak to robił i też lata 80 to inne czasy.

Mnie: mnie rodziła jak miała 42lata też wody jej poszły i 0 skurczy ale ze względu na wiek nie chcieli jej męczyć i cc zrobili. To tutaj nie narzekala bo szybko jej się rana zagoila ale lekarz skomentował tragicznie robotę poprzednika. Eh.

Prawda jest taka że kiedyś kobiety rodziły i nie było znieczulen itp. Często w domach pod opieką babki że wsi która przyjmowała porody. (Tak mi tato opowiadal ma 77lat) i każda babeczka urodziła, jakoś dawały radę. Wiec dziewczyny dacie radę. Chociaż jak sobie pomyślę że chce mieć więcej dzieci a to trzeba jeszcze raz rodzic to oo lipa trochę [emoji13][emoji13]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na mnie chyba już pora.. Od 4 godzin mam skurcze co 10 min.. Narazie trochę się nasilają ale nie są częstsze.. Czekam narazie na rozwój akcji bo ostatnio często w balona mnie mała robiła :) Idę się przyszykować..
Mam nadzieję że to te skurcze..oby szybko poszło..

oar8xzkrhgscy4jp.png
Powodzenia!

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na mnie chyba już pora.. Od 4 godzin mam skurcze co 10 min.. Narazie trochę się nasilają ale nie są częstsze.. Czekam narazie na rozwój akcji bo ostatnio często w balona mnie mała robiła :) Idę się przyszykować..
Mam nadzieję że to te skurcze..oby szybko poszło..

oar8xzkrhgscy4jp.png
Powodzenia! Trzymam kciuki, żeby to był jednak poród!
 
Na kogo jeszcze pełnia zadziałała?
U mnie noc łaskawa. Budziłam się tylko na siku i potem od razu zasypialam. Żadnych bóli, nic. Mam nadzieję, że dotrwam już do jutrzejszej wizyty.

Jolka Powodzenia! Pewnie i u Ciebie dziś wielki dzień!
Kat nie mogę dopuścić do rozwarcia bo itak będę mieć cc a zdrowiej dla macicy byłoby jakby obyło się bez skurczy. Jak chłopaki? Co z nereczka?
 
Mamamarlena kciuki!niech to bedzie to!
U mnie noc przespana ale musze sie zabrac za atrakcje na panienski bo juz mi sie w nocy to śni ze lipa bo nie ma nawet tych pytan o Pana mlodego ze sprawdzenie wiedzy

f2w3d5qp85p79npu.png
 
Moja mama za to tragedia.

Moja siostrę : jej wody poszły nie miała skurczów w ogóle ale dziecko było odwrócone więc musieli cc robić i tak ja zszyli że mówiła że obwiazywala się bandażem bardzo długo bo czuła że jej brzuch się rozleci i do tego taka brzydka blizne jej zrobili. Nie wiem ale lekarz był chyba pijany jak to robił i też lata 80 to inne czasy.

Mnie: mnie rodziła jak miała 42lata też wody jej poszły i 0 skurczy ale ze względu na wiek nie chcieli jej męczyć i cc zrobili. To tutaj nie narzekala bo szybko jej się rana zagoila ale lekarz skomentował tragicznie robotę poprzednika. Eh.

Prawda jest taka że kiedyś kobiety rodziły i nie było znieczulen itp. Często w domach pod opieką babki że wsi która przyjmowała porody. (Tak mi tato opowiadal ma 77lat) i każda babeczka urodziła, jakoś dawały radę. Wiec dziewczyny dacie radę. Chociaż jak sobie pomyślę że chce mieć więcej dzieci a to trzeba jeszcze raz rodzic to oo lipa trochę [emoji13][emoji13]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
moja obie cc miala bo brat owiniety pepowina i sie dusil, 3 pkt tylko mial, ledwo przezyl... a ja bylam ulozona poprzecznie takze tak xD
mnie teraz tez cc czeka
 
reklama
Do góry