reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Na szczęście jutro już wraca, więc może zdąży. Wzięłam sobie nospę, wymoczyłam się w ciepłej wodzie i mam nadzieję, że skurcze na razie ucichną
 
reklama
Mi sie dziś mały strasznie napina a od wczoraj plecy strasznie dokuczają,a od 3 dni problemy toaletowe...coś okropnego...do tego co 10-15 min na siku...a skurczy brak...ja sobie właśnie jeść zrobiłam i jem a u mały tak sie napnal ze nawet problem z jedzeniem,a sie taka głodna zrobiłam ze szok...a mały ani myśli popuścić... do tego od wczoraj czuje nóżki po drugiej stronie gdzie były wcześniej...jeszcze przedwczoraj po prawej bo jak prostował to czułam jego stopki...a teraz to po drugiej stronie...ostatnio na usg było ze nie ma juz miejsca,to jak on mógł sie obrócić...
 
No to moze juz tez niedługo twoja kolej.moze sie szyjka skraca juz?

Ja mam ataki i boli mnie prawy jajnik masakrycznke przy nich

f2w3d5qppdk8cfc5.png
juz mi troche minelo.. z 30 min bolało... byle do 14.03
 
Jestem z małej miejscowości Orneta (tak mniej więcej między Olsztynem a Elblągiem).

W brzuchu siedzi chłopczyk.

A co do budowy ciała to jestem jeszcze drobniejsza niż moja mama. W czwartek czeka mnie wizyta u położnej, która stwierdziła, że już mi zmierzy miednice bo też się boi, że będzie ciężko. Wizyta u lekarza dopiero za tydzień, ale on coś nie bardzo chce o tym rozmawiać. Pytałam kilka razy to mnie zwodził i powiedział tylko, że zobaczymy później. A moje obawy skomentował tak, że nie muszę mieć tak jak mama, ale u mnie strach został dalej. Boję się bo u mamy na cc było już za późno i pokaleczyli małą. Połamane obojczyki i główka poobijana. Było też podejrzenie niedotleniania.
 
Wizyta u lekarza dopiero za tydzień, ale on coś nie bardzo chce o tym rozmawiać. Pytałam kilka razy to mnie zwodził i powiedział tylko, że zobaczymy później. A moje obawy skomentował tak, że nie muszę mieć tak jak mama, ale u mnie strach został dalej. Boję się bo u mamy na cc było już za późno i pokaleczyli małą. Połamane obojczyki i główka poobijana. Było też podejrzenie niedotleniania.

No nie musisz mieć tak samo jak mama ale prawdopodobieństwo jest.. rozumiem twoje obawy hmm.. może warto wybrać się gdzieś do innego lekarza na konsultacje ? O ile masz taką możliwość?



Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wy tez tak macie ze po prysznicu wychodzicie bardziej zmęczone niż wcześniej???normalnie wysiadam,jak dobrze ze mąż w domu to mi pomogl...ja mam tak nisko brzuch ze nawet z lusterkiem nie dałabym rady tam na dole sie podgolic...do tego ręce troszkę krótkie a brzuszek przeszkadza...chyba jednak prasowanie sie odpuszczę dziś bo przypomniało mi sie ze rano muszę iść do szpitala na badanie krwi co endokrynolog zlecił...
 
Ja wolała bym tak nie mieć, ale niepokój jest. Tym bardziej, że to ja w wieku 15 lat pilnowałam małą jak moja matka miała depilacje. A to w głowie zostaje.
 
Nie no.. ja prysznic normalnie.. [emoji108] tylko ostatnio jak kąpiel brałam to za mało miejsca żeby się zrelaksować i taka lipa trochę wyszła że bardziej się ogimnastykowalam niż zrelaksowalam..

Mi też nie wygodnie ale muszę bo inaczej się nie czysta czuje jakoś tak mam.. [emoji23] głupio o tym mówić wiem.. sorka.

Odpocznij Ania.. prasowanie nie zając [emoji111]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie no.. ja prysznic normalnie.. [emoji108] tylko ostatnio jak kąpiel brałam to za mało miejsca żeby się zrelaksować i taka lipa trochę wyszła że bardziej się ogimnastykowalam niż zrelaksowalam..

Mi też nie wygodnie ale muszę bo inaczej się nie czysta czuje jakoś tak mam.. [emoji23] głupio o tym mówić wiem.. sorka.

Odpocznij Ania.. prasowanie nie zając [emoji111]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
No nie zająć,tym bardziej ze chcemy dziś coś z mężem zacząć działać aby mały w tym tyg sie pojawił...w końcu 2 marca mam termin a wole uniknąć przebijania wód płodowych...ja sie tak mecze bo mi ten brzuch strasznie ciągnie i coraz gorzej mi sie oddycha tak jakby ktoś ściskał mnie za gardło...ja tez wole kąpiel w wannie ale niestety współlokator zepsuł baterie i trzeba poczekać aż wymienia bo sie nie da odkręcić...
 
Do góry