reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Wróciłam z usg i jestem przerażona. 37+3 tc a moje dziecko już waży 3500 i ma duży brzuszek. Co będzie dalej???
[emoji173]

Dalej....... będziesz miała fajnego pulchnego bobasa [emoji7] już tak dużo w ostatnich tygodniach mały nie przybiera na wadze. [emoji6]
38/39/40 tydzień to tylko jakieś +100g/tydzień. Wiec spokojnie. [emoji6] po porodzie straci trochę i nadal będzie fajny gdzie te małe będą takie biedulki (mój pewnie będzie taki mały biedulek jak spadnie poniżej 3kg po porodzie[emoji16]). To nic.. [emoji6][emoji108][emoji111]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ej a to tak normalnie że się czeka na salke jak się rodzi [emoji54]
Justyna a co jeśli już musiałabyś na teraz.. [emoji54][emoji54][emoji54] mam przypadki w rodzinie gdzie lekarz się odwrócił bo się przygotowywał do odbioru a dziecko dosłownie "wyskoczyło"..

Najważniejsze w sumie ze juz po...

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zawsze mówiłam ze chce poczatkiem roku rodzic bo dziecie bd mialo szybko urodziny[emoji12]sama jestem z kwietnia i najpozniej do walacji bym chciala mieć urodziny [emoji3]

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
No właśnie nie 100 tylko 200-300g na tydzień dzieciaki przybierają podobno. Ja mam cukrzycę ciążową, stąd moje przerażenie
 
O kurczę to sie klocuszek szykuje. Jak już ma 3500 to koło 4 kg sie trzeba spodziewać. A oznak porodu brak?
 
38 - 100g
39 - 150g
40 - 100-150g
Teraz sprawdziłam.

Ale obejrzyj sobie filmik ten co Jola wrzuciła.. patrz dziewczyna też 4kg córcia. I chyba Mama_90 też pierwsze dziecko ponad 4kg miała. Nie przejmuj się na zapas [emoji108][emoji8]

Dzięki Jola za ten filmik.. troszkę chaotyczne te filmiki robi ale ciekawe rzeczy mówi. [emoji108] aż sobie ją zaczęłam subkrybowac. [emoji6] filmik: tydzień po porodzie - można się dowiedzieć dużo jak ktoś ma pierwsze dzidzi jak ja. W sumie to na większość moich wątpliwości odpowiedziała w tym filmiku [emoji108] więc mega [emoji1][emoji108]

I tak bym się nie zdecydowała na porod w domu. Nie przekonała mnie.[emoji13] Ale po za tym super [emoji108] mam nadzieję że w szpitalu też tak skupią się na mnie[emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wydaje mi sie, ze jak na cukrzyce to i tak dziecko nie jest mega duże. Dbałaś bardzo? Kiedy masz kolejna wizytę? Jeszcze trzeba brać pod uwagę, ze USG mogło zawyżyć wagę, albo tez zaniżyć.
 
reklama
Do góry