reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Hej hej ja właśnie wróciłam z zakupów i odpoczywam. W między czasie gotuje obiad i piorę. Byłam m.in w lumpku. Pokupiwalam trochę body i bluzeczek bo mi brakowało. Paczka zjadłam jednego. Mam w planach jeszcze jednego i starczy. U mnie też noc ciężka. Od 22 do 3 spałam dobrze I wstawiłam tylko na siku. Ale o 3 się rozbudzilam i do po 5 nie mogłam zasnąć, a jak zasnęła to 6.15 pobudka dzieci wybrać do placówek. Ja śpię na jednym i drugim boku. Czasem i na brzuchu trochę.
 
reklama
Przez krzyż właśnie nie jestem w stanie na boku sie wygodnie ułożyć, jedynie plecy, juz nawet poduszkę taka ortopedyczna kupiłam i nic...ale jak sie jest w 39 tyg to ma prawo juz krzyż bolec, tym bardziej ze jednak ten brzuszek juz troszkę wazy i ciągnie...ja tylko dwa paczki mam zamiar zjeść, a mąż wogole bo od słodkiego go zęby bolą i juz wybył do pracy...
 
Dzień dobry!
Pączki zjedzone? Ja właśnie siadłam z kawką.

Ania nie jest powiedziane, że będziesz krzyczeć i przeklinać przy porodzie. Mój był indukowany oxytocyną,bo skurcze były za słabe i nie wrzeszczałam, bo po co marnować siły na wrzaski, lepiej na parcie je zostawić :)

babymamusia - wierzę, że wolałabyś wynajmować mieszkanie od kogoś i mieszkać sama, niż płacić teściowej i mieszkać z nią... i niech to będzie nawet i złota kobieta, to ja uważam, że młodzi powinni być sami, żeby się chociażby mogli pokłócić. A nie jak my - przychodziła mi w roli mediatora i tłumacza nie mając pojęcia o co chodzi... po co to komu potrzebne.
 
Ja akurat mieszkam z teściami juz od 7 lat mamy swoją kuchnie salon łazienkę i dwa pokoje. Z mężem pokłóciłam sie tak za serio z darciem ryja moze ze 2 razy ani razu nie interweniowała ;) w ogóle dobra kobieta z niej. Nie wtrąca sie na narzuca czasami cos powie a czemu tak to jej wytłumaczę i cisza nastaje. Lubię chodzić do niej na plotki bo na wyjątkowa umiejetność słuchania a to rzadka cecha zeby ktoś cie słuchał tak naprawdę a nie lekceważył albo po prostu nie umiał wysłuchać.
 
Zjadłam już 3 pączki i śniadanie oczywiście. I jest mi teraz bardzo źle :p muszę chyba gdzieś się przejść a pogoda nie za przyjemna ;/ Jeszcze strasznie mnie dziś boli prawa ręka nie wiem czemu.... może to już poród :p heheh
 
Jejku znowu spalam.. [emoji44] wyobrazacie sobie to... to już jest chore.. życie przespie [emoji44][emoji44][emoji44]

Ja mam wizytę za godzinę ciekawe co ma mi.jeszcze do powiedzenia powiedzenia ciekawego moja polozna ... [emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jejku znowu spalam.. [emoji44] wyobrazacie sobie to... to już jest chore.. życie przespie [emoji44][emoji44][emoji44]

Ja mam wizytę za godzinę ciekawe co ma mi.jeszcze do powiedzenia powiedzenia ciekawego moja polozna ... [emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Zazdroszcze tego spania, Ja przez całą ciążę spać nie mogę [emoji20]
 
Ja tez teraz z dwie godziny spałam...normalnie masakra, tak dziś spanie mnie bierze,może przez ta pogodę, wieje strasznie, co jakiś czas popada...aż sie nie chce wychodzić. Ja juz moje paczki zjedzone...wiec zamiast obiadu to chyba obiadokolacja będzie bo teraz aż mi sie podnosi paczkami...byłam wcześniej z mężem po paczki i Polska ekspedientka sie pyta,ze to juz niedługo, a ja mowię ze tak. Potem inna Polka na zakupy przyszła, taka starsza i mówi ze widać ze lada dzień bo mam juz bardzo nisko brzuch...wiec podziękowałam i poszłam, bo juz nawet wyjście do sklepu mnie meczy. Dobrze ze tłusty czwartek jest raz w roku...
 
Zjadlam pączka i 2 cukierki michalki biale z solonymi orzeszkami :D

KulkaMM- wybralismy imie Natalia :) Natalka :D Natka :D

A ja jakos połogu to sie nie boje... moze dlatego ze nie wiem jak to boli ale przeciez to musi bolec mniej niz porod najwyzej jest bardziej uciazliwe bo trwa dluzej...
 
reklama
Do góry