reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Aniu zdrówka! Krew może się pojawić bo kamień się rusza i kaleczy nerke bądź moczowod.

Jadę zaraz na zakupy i po syna do przedszkola. U nas 7 st.na plusie i ciepło jak wiosna :D
W nocy mnie spójne bolało, nie mogłam się na bok przekręcić, M.mowi, że słyszał każdy mój obrót i aż się męczył razem ze mną. No dowcipny [emoji14]

Miłego dnia :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie biodra troche bola wlasnie jak za długo śpię na jednej str potem ciągną tak jakbym ścierpnieta była. I przekręcam sie jak babuszka w łóżku ;)

Też tak mam.

Dzień dobry:) Ja mam dzisiaj leniwy dzień. Odebrałam wyniki badań, gbs dodatni, już zgłoszone położnej. Cytomegalia IgM ujemna, a IgG 42,5 podobno to też bardzo dobry wynik i Fibrynogen 4,53 tez dobry wynik, także jestem spokojna :)
Miłego Dnia Wszystkim :)

Tzn, że kiedyś chorowałaś na cmv a teraz wytwarzasz przeciwciała, ale nie ma świeżego zakażenia. Mam tak samo i przy różyczce też.
 
Ja wogole w tym łóżku to rzucam sie jak ryba na ladzie:p biodra tez mnie tak bolą no i cierpne chyba już ta woda mnie wypełnia;)
Co do cc to u mnie właśnie umawiają gdzieś tydzień przed terminem z om, ale widze ze co szpital to obyczaj.

Ja nie wiem czy cytomegalie miałam robiona muszę sprawdzić. Jak to jest zapisane?:p ja głupia przy tych wynikach:)
 
Ja miałam kilka dni temu koszmar że mój miał wypadek i był niepełnosprawny i mały Ollie wstydził się taty.. I to było tak realne że wstałam z płaczem [emoji23]

Ja znowu śpię cały dzień .........
A muszę dzisiaj do szkoły podjechać bo chyba z miesiąc nie byłam a dziś zaliczenie (robię sobie matme w college dla zabawy w tamtym roku angielski) takie coś dla siebie żeby nie zwariować w tym ponurym pochmurnym panstwie [emoji1]. Ubezpieczenie mi sie skończyło i czekam aż ktoś kupi moje autko.. I oo.. nie wiem jak ja się doturlam tam bez auta.. wyzwanie będzie jak nic...

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wogole w tym łóżku to rzucam sie jak ryba na ladzie:p biodra tez mnie tak bolą no i cierpne chyba już ta woda mnie wypełnia;)
Co do cc to u mnie właśnie umawiają gdzieś tydzień przed terminem z om, ale widze ze co szpital to obyczaj.

Ja nie wiem czy cytomegalie miałam robiona muszę sprawdzić. Jak to jest zapisane?:p ja głupia przy tych wynikach:)
Cytomegalia albo cytomegalovirus ale standardowo chyba nie zawsze zlecają badania na to, ja gdyby nie rozmowa z położna to nie wiedziałabym, że takie badanie istnieje i moja ginekolog nie chciała mi go na nfz zlecić.
 
Ja nie mam nic przeciwko ich leczeniu ale skoro wczoraj pobrali krew to powinny być wyniki a sie okazało ze po drodze albo w laboratorium zapodziała sie moja krew to musieli dziś nowa pobrać teraz czekam na lekarza co powie maja zrobić mi dodatkowe badania krwi bo od wczoraj coś mnie pot oblewa ciagle mi gorąco i sie pocę a dziś jeszcze tak nos mnie swędzi tak jakby jakiegoś uczulenia dostałam to powiedzieli ze dobrze ze powiedziałam to będą mnie obserwować itp
 
reklama
Ja nie mam nic przeciwko ich leczeniu ale skoro wczoraj pobrali krew to powinny być wyniki a sie okazało ze po drodze albo w laboratorium zapodziała sie moja krew to musieli dziś nowa pobrać teraz czekam na lekarza co powie maja zrobić mi dodatkowe badania krwi bo od wczoraj coś mnie pot oblewa ciagle mi gorąco i sie pocę a dziś jeszcze tak nos mnie swędzi tak jakby jakiegoś uczulenia dostałam to powiedzieli ze dobrze ze powiedziałam to będą mnie obserwować itp
To, że próbka zaginęła albo wynik się pomylił to i w Polsce się zdarza ;)
A na USG potwierdzili Ci kamienie? Ile ich masz w jakim rozmiarze?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry