reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Zostal mi sam katar ktory mnie dobija

f2w3d5qppdk8cfc5.png
a jakies inhalacje moze? z miety? rumianku? zeby to splynelo..
 
reklama
Brzucha ani razu nir mierzylam bo chyba wole nie wiedziec[emoji3]

Ja nie wiem dalej jak dziecie ulozone.ostatni raz wiedzialam w30+0.teraz ciekawe. W nocy mi sie snilo ze wybijalo nogi pod zebra i ze bylo widac az i cieszylam sie ze glowa na dole.

U nas walentynki na ulubionej pizzy do tego goraca czekolada i nawet lody wlazly jakims cudem[emoji85] dalismy sb drobiazki i oglądaliśmy film a teraz P oglada meczyk jakis a ja Agenta na tvn[emoji12] i mecze herbaty.katar mam straszny a reszta w sumie przeszła. ..tylko szkoda ze oddychać sie nie da dalej..

Alexhi a w jakim jezyku mowicie w domu?

Apricot zazdro!ale wam dobrze!

Tez czytałam ze do cc gbs potrzebny.

U mnie pobierane gbs bedzie we wtorek.


f2w3d5qppdk8cfc5.png
Rozmawiamy po polsku, a czytamy mu ksiazki w dwoch jezykach. Numery, alfabet, kolory itd zna po ang. Mowi w dwoch jezykach ale wybiera latwiejsze slowka i czesto powstaja mieszanki ktore tylko my rozumiemy.
 
Lekkiego dola załapałam...masakra ze tez zawsze coś musi mi z zdrowiem wypaść...ehhh...miałam ten dzień i jutrzejszy cały spędzić z moim bo tak to mój pracuje u nie ma nigdy czasu a tu znowu szpital był u mnie na chwile po pracy aby rzeczy przywieźć i musiał wracać bo zanim posprzątał w sklepie uzupełnił dokumenty i zamknął to była 23.30 a wiadomo w szpitalu nie bardzo dłużej siedzieć skoro sie nie jest samej na sali...trochę mam stracha ci jutro wyjdzie na usg i co lekarz powie no niby teraz przed spaniem miałam w miarę normalny kolor ale coś musi być nie tak skoro był krwisty...Mój małżonek do małego mówi najczęściej w języku poshtoo albo angielski ale właśnie wtedy reaguje i słucha bardziej niż jak ja mowię do małego po polsku czy angielsku...chciałabym aby mały był juz z nami byłabym spokojniejsza ze nic mu nie grozi a tak nie wiadomo w jakim stanie mam ta nerkę itp...znowu zaczęłam za dużo myśleć i nie potrafię zasnąć...
 
Rozmawiamy po polsku, a czytamy mu ksiazki w dwoch jezykach. Numery, alfabet, kolory itd zna po ang. Mowi w dwoch jezykach ale wybiera latwiejsze slowka i czesto powstaja mieszanki ktore tylko my rozumiemy.
Ooo jaa.. Język!! Ja będę musiała do małego jak najwięcej po polsku mówić żeby załapał. [emoji17] Zapomniałam o tym na śmierć [emoji44][emoji17] a tak bardzo bym chciała żeby chociaż komunikatywnie moje dziecko polski umiało [emoji17][emoji120][emoji120][emoji120]

Dzieci później idą do szkoły i zawsze angielski wybiorą (jakby do myslenia czyli mozna powiedziec pierwszy jezyk) nawet jak caly czas sie w domu po polsku mowi.. bo łatwiejszy.

Ania: szybkiego powrotu do zdrowia [emoji6]
 
Hej i ja po wizycie. Mała waży 2350g więc standardowo mała się szykuje.wszystko ok. Żadnych oznak porodu. Na 14 marca mam umówiona wizytę i 15-17 będzie jakoś cc. Już mam stracha. Myślałam że to później będzie bo termin na 22 mam. Boże jak mi ta ciąża szybko zleciał, a to jeszcze tyle pracy przed porodem.

Apricort super, że wyszliscie! W domu zawsze lepiej.

Wszystko zajęte mi do cc też potrzebny gbs.

MamaNS ja na katar polecam kropelki solbaby katar. Zdrówka! U mnie wczoraj gin kaszlal i smarkal. Mam nadzieję że mnie nie zaraził.

Aniu zdrówka. Nie zawsze jest jakbyśmy chcieli. Narzekalas ze się Tobą nie zajmują a jak wkoncu lekarze wzięli się do roboty to źle że w szpitalu jesteś. Leź cierpliwie i czekaj na badania.
 
Ani kiety ani rumianku nie posiadam[emoji3]zostala mi sol fizj[emoji3]niech on juz sb idzie papa

Babymam musisz mu czytac duzo po pl to bedzie mial fajnie jak 2jezyki na starcie bedzie umiał. Tatus musi sie naumiec pl tez przy dziecku i bedzie elegancko:)

Heh milo jak lekarz przyjmuje chory....

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
Ani kiety ani rumianku nie posiadam[emoji3]zostala mi sol fizj[emoji3]niech on juz sb idzie papa

Babymam musisz mu czytac duzo po pl to bedzie mial fajnie jak 2jezyki na starcie bedzie umiał. Tatus musi sie naumiec pl tez przy dziecku i bedzie elegancko:)

Heh milo jak lekarz przyjmuje chory....

f2w3d5qppdk8cfc5.png
Haha żeby to takie łatwe było. Ja przed wyjazdem tutaj nie zdawałam sobie sprawy ze polski może być taki skomplikowany. [emoji1]

Ale jak mojemu tlumacze ze : kotek to jest on kotka ja bo dziewczynka a kociatko jest malutkie kocur duży i normalnie to kot a na spacer z kotem to ciężko mu ogarnąć haha [emoji23] oczywiście nie tłumacze mu tak bo by zglupial moze raz przedstawilam jak jezyk wyglada.. ale liczyć już umie haha i kolory i zwierzęta i takie podstawy umie (proszę smacznego dziekuje itp). [emoji16]

Będę czytać małemu ! Na pewno mama_NS ! [emoji173]
 
Hej i ja po wizycie. Mała waży 2350g więc standardowo mała się szykuje.wszystko ok. Żadnych oznak porodu. Na 14 marca mam umówiona wizytę i 15-17 będzie jakoś cc. Już mam stracha. Myślałam że to później będzie bo termin na 22 mam. Boże jak mi ta ciąża szybko zleciał, a to jeszcze tyle pracy przed porodem.

Apricort super, że wyszliscie! W domu zawsze lepiej.

Wszystko zajęte mi do cc też potrzebny gbs.

MamaNS ja na katar polecam kropelki solbaby katar. Zdrówka! U mnie wczoraj gin kaszlal i smarkal. Mam nadzieję że mnie nie zaraził.

Aniu zdrówka. Nie zawsze jest jakbyśmy chcieli. Narzekalas ze się Tobą nie zajmują a jak wkoncu lekarze wzięli się do roboty to źle że w szpitalu jesteś. Leź cierpliwie i czekaj na badania.
no cc xawsze robią jakiś tydzień wcześniej :p
ja termin na 31.03 a planowane cc na 24.03
 
reklama
i mnie to chorobsko dopadlo :(
gardlo boli, miesnie bolą.. grrr i w nocy 2x na siusiu.. nieprzytomna jakaś jestem
 
Do góry