reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Ja bym trzymala sie zdania lekarza zdecydowanie.

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
KulkaMM w moim młodym wieku i u mnie w mieście panuje jakąś chyba moda na płacenie i cc.
Jak ja powiedzislam że wolę sn to kazdy szok. I wiecie jaki jest powód nie to że boli ale ze względu na to że im się wydaje że po sn to faceci już ich nie będą chcieć [emoji57][emoji57][emoji57]

Ja jestem przeciwna. Moja opinie jest taka że ja bym szła na to co powie lekarz trzeba cc to trzeba nie to nie.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)
Ja wybieram się na pocztę odebrać termometr bezdotykowy bo dzisiaj dotarł:) Mam w planach na obiad zrobić zupkę pieczarkową i w kółko oglądam film z naszego wesela bo w końcu go dostaliśmy:D
Od 3 dni zaczyna mnie coś pobolewać w krzyżu, takie jakby ukłucia. To pierwszy ból pleców w ciąży jaki odczuwam, więc trochę mam nadzieję że może coś się zaczyna dziać, ale zazwyczaj kłuje wtedy kiedy mały się rusza także bardzo możliwe, że to on mi dokucza ;)
 
reklama
Do góry