reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

NATALIS ŻEL - Czy ktoras z Was ma jakas opinie na jego temat? Polozna nam go polecala, jest doswiadczona i rozchwytywana. Po badaniu mnie stwierdzila że moje krocze ma szanse urodzic bez nacinania wtedy dopytalam o ten żel i powiedziala ze w moim przypadku moze pomoc...
 
reklama
Nie wiem co to.poczytam sb:)

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
NATALIS ŻEL - Czy ktoras z Was ma jakas opinie na jego temat? Polozna nam go polecala, jest doswiadczona i rozchwytywana. Po badaniu mnie stwierdzila że moje krocze ma szanse urodzic bez nacinania wtedy dopytalam o ten żel i powiedziala ze w moim przypadku moze pomoc...

To jest nawilżacz chyba taki po prostu? Że niby większy poślizg daje i łatwiej "wypchnąć"?
 
IMG_0606.PNG
IMG_0608.PNG
Aga Ty chyba o nawilżacz powietrza pytałaś to ja sie wypowiem bo mam.
Najpierw najlepiej zaopatrzyć sie w przyrząd który mierzy pomiar wilgotnosci powietrza. Najlepiej jak jest 40-60%. Jeżeli jesteś pewna ze jest suche powietrze to warto pomyśleć o nawilżaniu bo dużo z tego korzyści:) tak serio to można dawać mokre ręczniki czy takie zawieszki na kaloryfer i tez powinno skutkować.
Ja mam nawilżacz elektroniczny ten drugi. Fajnie sie sprawdza, ładnie wyglada i można dolać olejek żeby pachniało. Trzeba jednak pilnować żeby sie woda nie skończyła i żeby sie nie spalił.
Moja mama ma ten pierwszy i on już mierzy wilgotność sam, sam sie wyłącza, ma pilot wiec możesz nim sterować na odległość;) ogólnie fajny bajer.
 

Załączniki

  • IMG_0608.PNG
    IMG_0608.PNG
    74,6 KB · Wyświetleń: 853
  • IMG_0606.PNG
    IMG_0606.PNG
    61,5 KB · Wyświetleń: 865
I mamy sukcesy małe. Bilirubina nam odrobinę spadła po naświetlaniu, ale i tak jeszcze zostajemy w szpitalu. Maluch powoli ogarnia ideę ssania z piersi. Dziś po raz pierwszy po butli dał do zrozumienia, że chciałby jeszcze i bezproblemowo się przystawił. Teraz udało mi się go przystawic bez butli :)
Poza tym odkryłam, że mam żebra pod biustem :D
 
Jejku, nawilzacz powietrza!!! Tez mialam w Pl ale nie pamietam jaki..

U mnie dzisiaj wilgotnosc 80% i moj rekord tutaj, 40 stopni w cieniu.
Poca sie oczy, twarz plynie, a najgorsze jak sie stoi na zewnatrz to poci sie tylek i cieknie po nogach... O.O ble
 
I mamy sukcesy małe. Bilirubina nam odrobinę spadła po naświetlaniu, ale i tak jeszcze zostajemy w szpitalu. Maluch powoli ogarnia ideę ssania z piersi. Dziś po raz pierwszy po butli dał do zrozumienia, że chciałby jeszcze i bezproblemowo się przystawił. Teraz udało mi się go przystawic bez butli :)
Poza tym odkryłam, że mam żebra pod biustem :D
Gratuluje i trzymam kciuki by polubil piers :) // ja dostalam dzis od męża ksywke pasibrzuch ;) żeber nie czuje pod biustem bo biust opiera mi sie o brzuch :D
 
Ja za to odkryłam pierwszy rozstep wywołany ciaza [emoji57]..
Fajna sprawa z tym odswierzaczem.. Ja mam problem z ciągle wysuszonymi ustami od zawsze.. niby smaruje nałogowo ale może to właśnie wina powietrza ? Hmm..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To mój maz stwierdził ze jak on będzie dziś spać beze mnie...wdał sie w dyskusje z maluszkiem na temat jego przyjścia bo mój ślubny chciałby aby mały juz przyszedł ale mu sie nie spieszy...w końcu trochę mnie ból nerek ustąpił...jestem ciekawa co urolog jutro wymyśli bo to ze wczoraj rano odesłał mnie na gin bo przecież 37 tydz to ja rodzic zaczęłam stad ból nerki...No to ginekolog stwierdziła ze ten lekarz jest nienormalny... biorę antybiotyki przeciwbólowe...ale w ten sposób nie rozkrusza kamieni aby z moczem poszły...możliwe ze dziś po wizycie lekarza mnie nie wypuszcza...
 
Do góry