reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja mialam dzisiaj wizyte u poloznej, 34 tydzien z groszami, a mlody ulozony poprzecznie.. dala mu dwa tyg czasu na zmiane pozycji, jesli sie nie obroci to beda starali sie mu pomoc to zrobic.
No coz, jakos nie bralam cesarki po uwage i nie wiem co o tym myslec. Ale nie powiem, ze wizja unikniecia skurczy jest calkiem kuszaca;) Zobaczymy, jeszcze ma czas zeby sie obrocic.
 
reklama
Ja mialam dzisiaj wizyte u poloznej, 34 tydzien z groszami, a mlody ulozony poprzecznie.. dala mu dwa tyg czasu na zmiane pozycji, jesli sie nie obroci to beda starali sie mu pomoc to zrobic.
No coz, jakos nie bralam cesarki po uwage i nie wiem co o tym myslec. Ale nie powiem, ze wizja unikniecia skurczy jest calkiem kuszaca;) Zobaczymy, jeszcze ma czas zeby sie obrocic.
Spokojnie jeszcze ma czas. Może to typowy mały mężczyzna [emoji16] [emoji16] [emoji16]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak beda sie starac pomóc? Ze przez brzuch przekrecac??

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
Jak beda sie starac pomóc? Ze przez brzuch przekrecac??
Nam w szkole rodzenie opowiadała dziewczyna, która prowadziła ćwiczenia z nami, że jej tak pomagali.
Tzn. powiedziała wprost, że to jak jej pomagali jest zabronione, ale jej zależało i ma znajomego ginekologa:p Ciężko mi to sobie wyobrazić, ale powiedziała, że poszła do niego, włożył jej palca do pochwy, pomacał brzuch i przekręcił malucha. No i u niej to było drugie dziecko. Mówiła, że przy pierwszym też jest możliwość, że natura wyczuła że dzieciątko nie zmieści się, bo jest za wąsko i dlatego układa się w innej pozycji.
 
To jest moje drugie dziecko, pierwsze urodzilam sn. "Przekrecaja" przez brzuch w szpitalu z kontrola pod usg, na legalu ;)
Powiedziala tylko ze jest to bolesne.

Widzialam filmik na youtube zrobiony w szpitalu w Sydney, nie wygladalo to az tak zle ;) W Australii juz jestem, szkoda ze w innym miescie. Zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
Moj mamy chyba tez nadal jest głowa do gory u mnie 33+2 2 życiu nie pozwoliłabym go przekręcać. Od razu cc. Jesli sie nie obróci sam i nadal wg prognoz dr bedzie duży to kładę sie pod nóż. Ja tam przeżyje wszystko dojdę do siebie w tydz czy dwa ale chce miec zdrowe dziecko po drugiej stronie brzucha.
 
Moj mamy chyba tez nadal jest głowa do gory u mnie 33+2 2 życiu nie pozwoliłabym go przekręcać. Od razu cc. Jesli sie nie obróci sam i nadal wg prognoz dr bedzie duży to kładę sie pod nóż. Ja tam przeżyje wszystko dojdę do siebie w tydz czy dwa ale chce miec zdrowe dziecko po drugiej stronie brzucha.

Tez bym sie bała chyba... cc ma jedna zaletę-szybko, bez bólu, zmęczenia, świadomie przeżywa sie pojawienie na świecie malucha. Dalej miło nie jest ale pp 10 dniach juz jest całkiem znośnie ;-)
 
Moj mamy chyba tez nadal jest głowa do gory u mnie 33+2 2 życiu nie pozwoliłabym go przekręcać. Od razu cc. Jesli sie nie obróci sam i nadal wg prognoz dr bedzie duży to kładę sie pod nóż. Ja tam przeżyje wszystko dojdę do siebie w tydz czy dwa ale chce miec zdrowe dziecko po drugiej stronie brzucha.

Robia to pod koniec ciazy i z przygotowaniem ciezarnej do ewentualnej szybkiej cesarki. Wierze ze wiedza co robia i maja w tym doswiadczenie.
 
reklama
Hej. Ja tez wierze ze lekarze wiedza co robią. A mój lekarz póki co mi nie mówi jak mała jest ułożona No bo jeszcze czas. Kulka to ile wazy bobas ze mówisz ze duży?
 
Do góry