reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

oj poważnie? :( buuu to nie fajnie, ja na takie opinie nie trafiłam nigdzie... to chyba trzeba będzie przemyśleć zakup skoro tak :/
Jak nie zapomnę i znajdę opinie to wrzucę linka. Ja kupuje z TT elektryczny m.in. dlatego też że kupuje z tej firmy butelki anty colik. Są też tańsze chyba z NUKa widziałam chyba na Gemini ale nie wiem jak z opiniami.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja już przeżywam za bardzo ta wagę bo według siatek centylowych to jest Ok nawet gdzieś pośrodku, nie ze najmniejsza;) my byliśmy 3 kg z groszem.
 
Tez mi sie wydaje, ze idealnego nie znajdziesz. Jak Tobie bedzie w 100% pasował to komuś innemu nie. Nie ma sie co az tak sugerować. Wziąć paragon i jakby coś sie działo to reklamować ( jakby przestał ssać np)
 
Tez mi sie wydaje, ze idealnego nie znajdziesz. Jak Tobie bedzie w 100% pasował to komuś innemu nie. Nie ma sie co az tak sugerować. Wziąć paragon i jakby coś sie działo to reklamować ( jakby przestał ssać np)
no chyba tak zrobimy, kupujemy stacjonarnie,więc w razie będzie lecieć z reklamacją i szukać czegoś innego :)
 
Hej wybaczcie że mało się udzielam, ale dostałam mega prezent od rodziców, puzzle 2000 kawałkow I tak mnie wciagnely że w każdej wolnej chwili siedzę i coś tam układam.
Mój mały też będzie z tych małych maluchów bo my z mężem przy porodzie byliśmy drobinkami. Wasze bobaski już duze, ja mam usg 25 więc dowiem się ile mój szkrab waży.
Przyszło mi zamówienie z swiat dziecka, wstawię zdjęcia na wyprawkowym.
Dziś byliśmy zamówić komode małemu. Po niedzieli jedziemy zamówić wózek i fotelik. I może uda się dokupić brakujące rzeczy.
 
Dlaczego zakladacie ze laktator bedzie potrzebny? A jesli bedzie to sie wtedy kupi...

Ja nie mam nic poza ciuszkami ktore dostalam, bardzo duzo ich pewnie za duzo..ciagle piore i prasuje... Do porodu nie bede miec pokoju dziecka, moze wozek bedzie przy dobrych wiatrach... ciuchy dla dziecka beda pewnie upchniete w szafie męża na pietrze bo tam mam wkladac jak uprasuje... a dzuecko i ja mymy byc na dole, super poprostu... "przeciez do porodu duzo czasu" ... i nie chodzi o brak srodkow tylko o podejscie mojego męża a ja staram sie o tym nie myslec by sie nie denerwowac...
 
reklama
Do góry