reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Dziewczyny mam do was pytanie
Na poprzedniej wizycie u położnej 4 stycznia znalazła u mnie w moczu spora ilość krwi ale bez jakichkolwiek objawów itp tzn nie miałam uplawow pieczenia krwawienia w poniedziałek pielęgniarka przed wizyta u konsultanta tez sprawdziła mój mocz i juz aż takiej obecności krwi nie było wracało do normy a dziś tj jest nie dawno podczas wizyty w toalecie na siku mam zawsze zwyczaj używania papieru i właśnie zauważyłam nie wielka obecność krwi dokładnie tak jakby dwie kropki po 2 mm Nie wżenił zaczęła panikować ale trochę mnie to zaniepokoiło
To może być krew z dróg moczowych (piasek, kamienie, stan zapalny) albo rodnych. Skontaktuj się z położna.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Paulynka a gdzie Ty?
Pokażesz raz jeszcze skąd grafiki do pokoiku brałaś?
troszkę problemów zdrowotnych :* , powoli wracam chyba do żywych...

grafiki brałam tutaj - Link do: Save the Magic Moments : 33 darmowe grafiki do pokoju dziecięcego
zamówiliśmy też naklejki chmurki na ścianę, może jutro nakleimy na jedną ścianę :)

Wizytę miałam wczoraj, martwiłam się, bo od 4 dni miałam bardzo twardy brzuch, nie mogłam się załatwić, do tego co jadłam to wymiotowałam :( Także ciężki ten tydzień bardzo dla mnie był... no,ale to problemy jelitowe, z malutką wszystko dobrze <3 to najważniejsze :)
No, ale mam iść do diabetologa, bo wynik po godzinie mam na granicy i kazał to skonsultować... trochę się zmartwiłam, bo myślałam, że mieszczę się w normie jednak. No cóż...

Postaram się Was nadrobić :)
 
Bardzo Ci dziękuje. Chyba tez sobie coś skombinuje.

A jak Twoja mała z waga stoi? Dobrze ze u niej Ok. Obyś Ty tez wydobrzala.

Czarownica tez coś sie nie odzywa:/
 
Bardzo Ci dziękuje. Chyba tez sobie coś skombinuje.

A jak Twoja mała z waga stoi? Dobrze ze u niej Ok. Obyś Ty tez wydobrzala.

Czarownica tez coś sie nie odzywa:/
no my wydrukowaliśmy 8 grafik, bo nie mogliśmy się zdecydować format a4 wyszło za 24 złote na grubszym papierze :) ramki kupię w Pepco lub jakimś innym sklepie

Moja mała z wagą to super hehe, bo po rodzicach będzie raczej z tych większych bobasków :) 1670 g waży :) a Ty który masz tydzień?
 
Dzisiaj 29 tydzień i 1 dzień. Wiec nasza raczej z tych mniejszych;)
To faktycznie nie dużo Was wyszły te grafiki, a są bardzo ładne :)
 
Ja laktator kupuję ten - Link do: Canpol Laktator Elektryczny 12/201 - Ceny i opinie ma dobre opinie, a cena jest jeszcze przystępna
Chciałabym karmić piersią, awaryjnie laktator - do tego butla Madeli Calma, która nie zaburza odruchu ssania i zbliżona jest do piersi matki Link do: Calma
Też zastanawiałam właśnie nad tym laktatorem i wyczytałam kilka opini że jest awaryjny i szybko traci siłę ssania. Potem rozmawiałam z dwoma dziewczynami, które potwierdziły te opinie że rzeczywiście tak jest i sobie go odpuściłam.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też zastanawiałam właśnie nad tym laktatorem i wyczytałam kilka opini że jest awaryjny i szybko traci siłę ssania. Potem rozmawiałam z dwoma dziewczynami, które potwierdziły te opinie że rzeczywiście tak jest i sobie go odpuściłam.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
oj poważnie? :( buuu to nie fajnie, ja na takie opinie nie trafiłam nigdzie... to chyba trzeba będzie przemyśleć zakup skoro tak :/
 
reklama
Dzisiaj 29 tydzień i 1 dzień. Wiec nasza raczej z tych mniejszych;)
To faktycznie nie dużo Was wyszły te grafiki, a są bardzo ładne :)
no tydzień robi różnice w pomiarach, przekonałam się o tym już ;) , ale Wasza raczej mniejsza, nasza większa jak i my będzie, ja i mąż rodziliśmy się po 4 kilo ;)
 
Do góry