reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

ojej to współczuję tego ograniczania płynów, mnie w ciąży również ogromnie suszy i wypijam 2 litry, jak nie więcej... czyli teraz będą cały czas kontrolowali stan wód płodowych, żeby znowu nie wzrósł?
Tak. We wtorek mam wizytę więc się okaże czy coś przybyło. Jeśli nadal będą rosły to nie wykluczona powtórka zabiegu ale staram się być dobrej myśli. Teraz tylko pozostaje mi oszczędny tryb i z górki byle do terminu porodu.
Aha dodam że do tych 1.5l wlicza się każdy płyn czyli zupa i jakaś owsianka na mleku też albo 1kg zjedzonych owoców to że niby 0.5l czy jakoś tak. Wydawało mi się że to dużo ale czasem są takie dni że nie daje rady z pragnienia.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bo sie zdenerwowala biedna ze chcielismy zalarkowac i ona nie mogla tego zrobic. No cóż. Przynajmniej zamowilam za to dzisiaj lozeczko[emoji12]

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
Apricort ładne te koszule ale mi przeszkadza, że rozpinane z tylu są. Mi to nie potrzebne bo będę mieć cc.
Kleinekatia i jak zdrówko? Kaszel minął?

Ja dla dziecka nie mam nic oprócz góry ubranek, które dostałam od kuzynki. I to nawet nie wyprane. Ciagle wydaje mi się, że jeszcze mam tyle czasu. Wczoraj wybieralismy z M kocyk. Może dzisiaj zamówię. Minky plus bawełna. Ręcznie szyty.
Ja ogólnie mało pije ale wody plodowe mam w ilości odpowiedniej. Wizytę mam dopiero 24 i wtedy będzie usg i ważenie. W domu się już nie waze bo się boje;-)
 
Bo sie zdenerwowala biedna ze chcielismy zalarkowac i ona nie mogla tego zrobic. No cóż. Przynajmniej zamowilam za to dzisiaj lozeczko[emoji12]

f2w3d5qppdk8cfc5.png
w sensie, że niby ubiegliście ją na miejscy parkingowym???? jaka pinda!
Ty się wagą tak nie stresuj, malutko masz nie jedna by tak chciała :)

Dzień dobry :* u mnie noce coraz gorsze, rano wstaję taka obolała, że szok...
 
Hej ja rownież z rana sie witam. Już po śniadaniu i po spacerze z psem. Przez te mrozy mój piesek na trzech nogach chodzi bo mu w łapki zimno.
 
Stalismy i sygnalizowalismy skret bo chlop wsiadal do auta to sb czekalismy. Ona chwile stala za nami i nagle nas wyprzedziła i stanela z.przodu. tamto auto wyjechalo wiec P sie ustawil zeby zaparkowac tylem. Ona szybko wyskoczyla z.auta i maz za kierownice i ona stanela na tym miejscu na które P cofal i mowi ze ona tam.parkuje

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
Ewciiik ja Fibi musze na rece brac bo staje z lapami do góry i patrzy z litoscia. Czasem ale zadko Jess tez marzna i ninosilam nosilam2.teraz bym 2nie podniosla bo za duzo chociaz male sa ale nie chce ryzykowac. Kubusia tylko nie trzeba bylo nosic:)dzisiaj o 21mija rok jak go z nami nie ma [emoji20]

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
reklama
Stalismy i sygnalizowalismy skret bo chlop wsiadal do auta to sb czekalismy. Ona chwile stala za nami i nagle nas wyprzedziła i stanela z.przodu. tamto auto wyjechalo wiec P sie ustawil zeby zaparkowac tylem. Ona szybko wyskoczyla z.auta i maz za kierownice i ona stanela na tym miejscu na które P cofal i mowi ze ona tam.parkuje

f2w3d5qppdk8cfc5.png
mama nam wczoraj facet wjechal w zderzak przedni.. tablica odpadla, wszystko popekane.
dobrze ze nr tel zostawił.
najgorsze ze akurat mielismy go sprzedawac..
 
Do góry