reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Jak masz miednicę szeroką to dzidzia ma więcej miejsca. U mnie po śniadaniu dzidzia szaleje !
Dziewczyny a jak u Was z cycami? Ja mam już dosyć, nie chcę, żeby dalej rosły :/ już są 2 rozmiary większe, swędzą, są czerwone i w rozstępach :(
Moje też takie [emoji2] nazywam je ... bimbały [emoji12] [emoji12] [emoji12] Poza tymi żyłami to są ok [emoji13] dziurki w nich większe to mnie denerwuje ogolnie kiedyś miałam mały biust i sutki też A teraz to po prostu bimbały [emoji5] Ale niech zostaną bo większe fajne [emoji6] tylko pieką czasem...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas na prenatalnych nawet sama zasugerowała dziewczynkę, chociaż to wczesny etap i z dystansem do tego podeszłam... jednak na ostatniej wizycie nastawiłam się na dziewuszkę... teraz mam wizytę w czwartek i piątek to trochę podejrzymy dzieciątko :)
Daj znać jak będziesz po badaniach! [emoji4]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja np mam 20+4 chyba i normalnie po jedzeniu jak leżę i czekam na zgagę [emoji12] [emoji6] to mam lubudu lup lup w jelita bo mój Grześ jest w pozycji glowkowej tak to pewnie jeszcze bym nie czuła. A tak już mnie pierze[emoji119] przemoc w rodzinie [emoji2]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe nie ładnie z jego strony! Łobuz! [emoji4]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Smutno mi dziewczyny jak czytam o tym że już czujecie ruchy, babelki itp. Ja nic nie odczuwam. Albo o tym nie wiem...gin mówiła że w pierwszej ciąży mam jeszcze czas. Dzidzia na usg widze jak się rusza i na tym koniec.
Nie martw się! Może masz łożysko na przedniej ścianie? Ja tak mam i czuje tylko bąbelki. Żadnych kopniec. Z drugiej strony to dobrze bo i później może będzie mniej bolało!

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nic takiego mi ginekolog nie mówiła. Tym bardziej że mialam ostatnio bóle w pachwinach i zrobiła mi wszystkie badania i pomiary m.in. łożyska i szyjki.
A może ja poprostu nie wiem co powinnam czuć???
Jak poczujesz to będzie takie zaskoczenie bo to zupełnie coś innego! Rozpoznasz! A może dzieciaczek jest spokojny i nie męczy mamusi? [emoji4]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak masz miednicę szeroką to dzidzia ma więcej miejsca. U mnie po śniadaniu dzidzia szaleje !
Dziewczyny a jak u Was z cycami? Ja mam już dosyć, nie chcę, żeby dalej rosły :/ już są 2 rozmiary większe, swędzą, są czerwone i w rozstępach :(
Oj biedna! Mi niestety zrobiły się tylko trochę bardziej pełne ale też bez szału. Może jeszcze podrosna...

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jola ani mi nie mów:/ u mnie zaczęły bardzo rosnąć w I trymestrze, teraz już przestały. Ale i tak jak dla mnie są duże, nie wchodzę w staniki moje ani bluzki :/ rozstępy tez mam pomimo używania kosmetyków do tego. Mam nadzieje ze one zmaleją pózniej?
U większości podobno wracają do poprzedniego rozmiaru. U części zostają większe a u części się zmniejszają.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
ewciiik co do fotelików to wejdź na stronę fotelik.info i kieruj się tym, które najlepiej wypadają w testach, bo to najważniejsze. Dodatkowo Maxi cosi są bardziej "leżące", więc jeśli z maluszkiem planujecie od początku jakieś trasy dłuższe niż 2h to warto.

Cześć Guusia:)
 
reklama
Do góry