reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
W sumie to właśnie najbardziej mnie ciekawiło czy też tyle czasu trzeba być w szpitalu 🙈 a po miałaś L4?
Ja też jak @fckathy miałam histeroskopię zabiegową (usunięcie polipa), ale w październiku. Byłam tylko jeden dzień w szpitalu, a właściwie nawet parę godzin - miałam przyjechać na 7, a chwilę po 14 już wracałam do domu. Może w takim razie coś się rzeczywiście zmieniło od tego czasu 🤔
Zabieg trwał krótko, z krótkim znieczuleniu ogólnym, zero bólu za to turbo suche gardło i ból głowy po wybudzeniu. L4 dostałam tylko na ten dzień zabiegu (to był szczęśliwie piątek), nikt mi nawet nie proponował dłuższego (o dłuższym mówili, jak bym jakoś bardzo krwawiła czy coś). Podczas zabiegu pobrali wycinek do histo-pato, wynik miałam po miesiącu.
 

Załączniki

  • Zdjęcie WhatsApp 2024-03-17 o 13.49.42_72efb89f.jpg
    Zdjęcie WhatsApp 2024-03-17 o 13.49.42_72efb89f.jpg
    86,7 KB · Wyświetleń: 224
Ja też jak @fckathy miałam histeroskopię zabiegową (usunięcie polipa), ale w październiku. Byłam tylko jeden dzień w szpitalu, a właściwie nawet parę godzin - miałam przyjechać na 7, a chwilę po 14 już wracałam do domu. Może w takim razie coś się rzeczywiście zmieniło od tego czasu 🤔
Zabieg trwał krótko, z krótkim znieczuleniu ogólnym, zero bólu za to turbo suche gardło i ból głowy po wybudzeniu. L4 dostałam tylko na ten dzień zabiegu (to był szczęśliwie piątek), nikt mi nawet nie proponował dłuższego (o dłuższym mówili, jak bym jakoś bardzo krwawiła czy coś). Podczas zabiegu pobrali wycinek do histo-pato, wynik miałam po miesiącu.
to pewnie zależy od szpitala. Ja byłam w szpitalu w Ełku, a teraz będę szła na Karową w Warszawie, więc tez zobaczę jakie tutaj procedury będą w związku z tym.
 
reklama
Do góry