reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

Polecam oglądnąć sobie live na koncie „Niepłodni razem” na Facebooku na temat endometriozy. Webinar z dzisiejszego wieczoru, bardzo ciekawy. Przypominam że niepłodność jest jednym z „objawów” który kwalifikuje do diagnostyki pod kątem endomendy :) Marzec jest z resztą miesiącem endometriozy, bardzo dużo ciekawych wydarzeń i materiałów udostępnianych przez różne fundacje i kliniki nieplodnosciowe. Jeśli macie torbiele endometrialne, krwawienia srodcykliczne, bolesne miesiączki, problemy z jelitami, bolesność przy w współżyciu to koniecznie sprawdźcie czy przypadkiem nie przypałętała się wam endometrioza. Jeśli ich nie macie ale dotknęła Was niepłodność i nie macie dla niej znalezionej przyczyny, to warto zrobić specjalistyczne usg lub rezonans do wykrycia endo.
 
reklama

Załączniki

  • Zdjęcie WhatsApp 2024-03-13 o 22.11.42_50839c8a.jpg
    Zdjęcie WhatsApp 2024-03-13 o 22.11.42_50839c8a.jpg
    62,3 KB · Wyświetleń: 188
Słyszałyście kiedyś o tym, że czasem jest tak, że kobieta może urodzić tylko synów? I np. Córkę poroniła i na odwrót. Kiedyś o tym słyszałam 😅 ciekawe jak to jest
Moja mama na 6 ciąży, ma 4 żyjące córki, 2 ciąże z chłopcami stracone. Jednak w tym jedna śmierć po porodzie więc nie wiem czy to się liczy 🤷
 
Ostatnia edycja:
Słyszałyście kiedyś o tym, że czasem jest tak, że kobieta może urodzić tylko synów? I np. Córkę poroniła i na odwrót. Kiedyś o tym słyszałam 😅 ciekawe jak to jest
Moja siostra z 5 ciąży ma 3 zdrowych chłopaków i 2 dziewczynki wśród aniołków. Pierwszą urodziła w terminie, ale na kilka godzin przed rozpoczęciem porodu dostała informację, że serce przestało bić. Miała tylko parę godzin, by się z nią pożegnać. Drugą straciła bardzo wcześnie, ale zrobiła badania genetyczne ze względu na wady u pierwszej córeczki i też była dziewczyna. Więc może coś w tym jest 😉

@K1991 Gratuluje 🥰 niech się wgryza okruszek i grzej nam miejsce na mamuśkach 🤰🥳🤞🏻 Osobiście, dajesz mi nadzieję, że się da! 😊
 
reklama
Moja siostra z 5 ciąży ma 3 zdrowych chłopaków i 2 dziewczynki wśród aniołków. Pierwszą urodziła w terminie, ale na kilka godzin przed rozpoczęciem porodu dostała informację, że serce przestało bić. Miała tylko parę godzin, by się z nią pożegnać. Drugą straciła bardzo wcześnie, ale zrobiła badania genetyczne ze względu na wady u pierwszej córeczki i też była dziewczyna. Więc może coś w tym jest 😉

@K1991 Gratuluje 🥰 niech się wgryza okruszek i grzej nam miejsce na mamuśkach 🤰🥳🤞🏻 Osobiście, dajesz mi nadzieję, że się da! 😊
Da się. Każdy nowy cykl to szansa, dopóki się staramy dajemy sobie możliwość szczęśliwego zakończenia (mam na myśli też badania mające na celu eliminację potencjalnych przeszkód). Niestety, czasem na ten cud trzeba poczekać dłużej, choć ja akurat jestem przykładem że starania mogą też nie być aż tak rozciągnięte w czasie. Mam nadzieję, że Ty również niebawem przejedziesz na forum dla mam 🤞
 
Do góry