reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

Dziewczęta,
Dzień dobry w niedziele
Ja już nie daje rady.
Wczoraj zadzwoniła embriolog, 5 dzień hodowli, hodowla jest przedłużana do dziś lub jutra.
Niestety ja nie mam już nadziei. Kolejna procedura i kolejny raz to samo.
Nie wierzę w to, że nagle w 6 lub 7 dobie zarodki tak.sie podziela że będzie można je mrozić.
Nie wiem co mam robić dalej.
Kasy już za bardzo nie mamy :(
W pt podliczyłam wszystko i wyszło 18700 za te procedurę.
Może czas odpuścić, z drugiej strony myślę sobie ze jeszcze może moglabym zrobic droznosc, a może to pomogłoby i spróbowałabym jeszcze naturalnie
Nie wiem ;(
Tonacy brzytwy się chwyta.
Trzymam kciuki żeby jednak komórki walczyły i udało się zamrozić jakieś blastki. Czy teraz byłaś na tym samym zestawie leków czy innym protokołem szłaś?
Dużo komórek odpadło wam w trakcie hodowli czy zaczynaliście z mniejszą ilością? Embriolodzy mówią z czego to może wynikać ? Czy komórki jajowe słabsze czy plemniki? Zastanawialiście się nad AK?
 
reklama
W sumie nie oczekuje, że ktoś mi doradzi.
To żalpost.
😪
Trzymam kciuki żeby jednak komórki walczyły i udało się zamrozić jakieś blastki. Czy teraz byłaś na tym samym zestawie leków czy innym protokołem szłaś?
Dużo komórek odpadło wam w trakcie hodowli czy zaczynaliście z mniejszą ilością? Embriolodzy mówią z czego to może wynikać ? Czy komórki jajowe słabsze czy plemniki? Zastanawialiście się nad AK?
Miałam wyższe trochę dawki, menopur 225, rekovelle 12, potem orgalutan i na koniec zivafert i 3x decapeptyl
Ja szykowałam.sie ze te 9 które były widoczne na usg to będą pobrane, zostały pobrane tylko 4, z tych 2 odpadło 2 dobie, a te 2 też raczej słabe
Chciałabym, żeby udało się choć je zamrozić.
Niby się coś dziela ale nie tak jak by embriolog chciał. Probowala mnie wczoraj pocieszać ze czasem tak bywa, że hodowla trwa dłużej i 6 czy 7 dobie udaje się zamrozić.
No więc nie mam dlatego nadzieji
Każdy lekarz mówi, że wiek.
Plemniki poprawiliśmy i ostatnie wyniki dały nadzieję.

AK, gdzieś tam z tyłu głowy..ale jeśli już to na pewno nie w Polsce.
Dziewczyny z innych wątków często piszą o Czechach.
Narazie nie mamy za dużo kasy, a to kolejne pewnie 25tys.
 
W sumie nie oczekuje, że ktoś mi doradzi.
To żalpost.
😪

Miałam wyższe trochę dawki, menopur 225, rekovelle 12, potem orgalutan i na koniec zivafert i 3x decapeptyl
Ja szykowałam.sie ze te 9 które były widoczne na usg to będą pobrane, zostały pobrane tylko 4, z tych 2 odpadło 2 dobie, a te 2 też raczej słabe
Chciałabym, żeby udało się choć je zamrozić.
Niby się coś dziela ale nie tak jak by embriolog chciał. Probowala mnie wczoraj pocieszać ze czasem tak bywa, że hodowla trwa dłużej i 6 czy 7 dobie udaje się zamrozić.
No więc nie mam dlatego nadzieji
Każdy lekarz mówi, że wiek.
Plemniki poprawiliśmy i ostatnie wyniki dały nadzieję.

AK, gdzieś tam z tyłu głowy..ale jeśli już to na pewno nie w Polsce.
Dziewczyny z innych wątków często piszą o Czechach.
Narazie nie mamy za dużo kasy, a to kolejne pewnie 25tys.
Ok rozumiem :( 🫂 żal się ile chcesz, jesteśmy tu po to żeby wysłuchać!
Tak, z tego co czytałam to rzeczywiście AK lepiej w Czechach podobno.
 
Ja powinnam dostać dziś okres, a tu ani widu ani słychu. Miałam objawy na okres od poniedziałku do czwartku, skinęłam w czwartek i biało. W piątek objawy zniknęły. I tak sobie czekam. 😱 Jutro z rana sobie sikne znowu. Ale mocno się skupiam, aby się na nic nie nastawiać, bo to rozczarowanie potem...
Ja też powinnam dostać dzisiaj. Sikałam w piątek- biało, dzisiaj- tak samo. Odstawiłam utrogestan, czekam aż się zacznie 🐒.
Kłuje mnie co jakiś czas w lewym jajniku, już mam schizy, że nie miałam w tym cyklu owulacji i po nac zrobiła mi się torbiel 😪
 
reklama
Jakie bierzecie preparaty z inozytolem i suplementy NAC? :)
Dziewczyny, które biorą NAC - bierzecie, bo macie takie zalecenie? Oczywiście doczytam jeszcze, ale na co to jest? Czemu suplementujecie?
Na razie trafiłam na info, że zapobiega utlenianiu złego cholesterolu i pomaga kontrolować poziom glukozy, a to są dwie rzeczy, o które muszę zadbać. Przeraża mnie poziom całkowitego cholesterolu jaki mi wyszedł w ostatnim badaniu 😱
 
Do góry