reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

Mówiłam że to dobry plan laparo na 8.03:) jajowody były całkowicie zamknięte, zostały udrożnione, można starać się odrazu, oczywiście nie w szpitalu …🤦🏽‍♀️🙈😂(WTF)
Jeżeli nie uda się za 6 miesięcy to ivf . Jak jutro wyjdę to może jeszcze zdarzymy złapać marzec:)
Trzymam kciuki, żeby szybko się udało:)
 
reklama
Mówiłam że to dobry plan laparo na 8.03:) jajowody były całkowicie zamknięte, zostały udrożnione, można starać się odrazu, oczywiście nie w szpitalu …🤦🏽‍♀️🙈😂(WTF)
Jeżeli nie uda się za 6 miesięcy to ivf . Jak jutro wyjdę to może jeszcze zdarzymy złapać marzec:)
Ale cudowne wiadomości, trzymam kciuki za upojny i płodny cykl zakończony 2 kreseczkami💚✊✊
 

Załączniki

  • IMG_20240309_075418.jpg
    IMG_20240309_075418.jpg
    209,5 KB · Wyświetleń: 160
Hej. Ja byłam wczoraj na monitoringu, lekarz powiedział, że mam wszystkie objawy owulacyjne i wczoraj wieczorem/dzisiaj rano ma być owu. Endometrium 11.5 mm. Czyli testy owulacyjne mi wychodzą dobrze 😊
Działaliśmy ze starym ❤️

Jeśli się nie powiedzie będę mega bardzo zawiedziona, bo jakos tak sobie wbilam do glowy ten marzec.
Mowilam ze na imprezke bedziesz miala owulke 🤣🤣🤣
 
Mówiłam że to dobry plan laparo na 8.03:) jajowody były całkowicie zamknięte, zostały udrożnione, można starać się odrazu, oczywiście nie w szpitalu …🤦🏽‍♀️🙈😂(WTF)
Jeżeli nie uda się za 6 miesięcy to ivf . Jak jutro wyjdę to może jeszcze zdarzymy złapać marzec:)
No i pięknie! ❤️ Trzymam mocno kciuki, żeby udało się dużo wcześniej niż za 6m-cy!! 😊
 
@fckathy super, że wszystko ok. Jutro do domku? 😊 na ile dostaniesz zwolnienie?

Jeszcze czekamy aż się @Kasienkaol zamelduje po zabiegu 😄
tak, dziś już się czuje git. Okazało się, ze mnie naćpali wczoraj fentanylem 😱😱 dziś do domku wracam :)) zwolnienie na dwa tygodnie, a jak będę dłużej potrzebować to mam do rodzinnego iść.
 
reklama
Do góry