reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Dziękuję kochane jesteście😘😘😘😘😘
Właśnie zaczęłam plamić…Długo nie musiałam czekać na @ ,więc będziemy działać dalej
Wtulam się w chłopa i wierzę że jutro spojrzę radośniejszym okiem w przyszłość 🍀
Jutro na pewno będzie lepsze, jesteś mega silną babeczką ❤️ 🫂
 
Wybaczcie że tak mało się udzielam ale pochłaniają mnie przygotowania, patrzcie jakie cudo przyszło. A w piątek mam 13dc i idę zobaczyć czy owulka się szykuje 😅
 

Załączniki

  • IMG_4081.jpeg
    IMG_4081.jpeg
    140,6 KB · Wyświetleń: 144
Wybaczcie że tak mało się udzielam ale pochłaniają mnie przygotowania, patrzcie jakie cudo przyszło. A w piątek mam 13dc i idę zobaczyć czy owulka się szykuje 😅
To już niebawem, 4 miesiące szybko upłyną. Czasem dobrze mieć zajętą głowę innymi sprawami niż staranie o dziecko. Piękny prezent dla rodziców 😍
 
Wybaczcie że tak mało się udzielam ale pochłaniają mnie przygotowania, patrzcie jakie cudo przyszło. A w piątek mam 13dc i idę zobaczyć czy owulka się szykuje 😅
ale mi teraz przypomniałaś te wszystkie przygotowania ślubne 😱
Najlepsze jest to, że oboje mało pamiętamy 😅 taki stres, a mąż wiadomo 🥃
 
Ja bardzo pozytywnie wspominam przygotowania do ślubu i moglibyśmy jeszcze raz organizować :D Pamiętam że bardzo się stresowałam opowieściami o ilości rzeczy którą trzeba ogarnąć, a faktycznie okazało się że na luzie się to załatwiło i nie doczekałam się tego ogromu spraw. Zwłaszcza, że mieliśmy 4 miesiące na załatwienie wszystkiego :D
 
Ja bardzo pozytywnie wspominam przygotowania do ślubu i moglibyśmy jeszcze raz organizować :D Pamiętam że bardzo się stresowałam opowieściami o ilości rzeczy którą trzeba ogarnąć, a faktycznie okazało się że na luzie się to załatwiło i nie doczekałam się tego ogromu spraw. Zwłaszcza, że mieliśmy 4 miesiące na załatwienie wszystkiego :D
to my bardzo podobnie, 5 miesięcy na wszystko 😁 aż byłam w szoku jak to nam sprawnie poszło 😅
 
reklama
Do góry