reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Dobrze, trochę obolałe podbrzusze, ale pozatym to szczerze mówiąc mogłabym zapomnieć że miałam cokolwiek grzebane w środku 🙈 no i jeszcze plamię cały czas. Jakoś tak zaskakująco pozytywnie to wszystko zniosłam 😅
nie jest tak źle;) ja mam taki trochę wzdęty jeszcze brzuch… nie wiem czy to gaz czy coś 😂 jutro idę zdjąć już szwy:)
 
@anela92 a czym masz potwierdzone że w okolicy 12/13 dnia masz owu?
Robiłam monitoring, ostatni w grudniu, to wtedy był 12 dc, wcześniej w połowie roku 13 dc. Wszystkie objawy owulacyjne też zwykle przypadają na te dni, okres też jest regularny więc myślę, że to może być prawda. Najważniejsze, żeby się nie okazało że przegapiłam owulację.
 
reklama
Noo tak ja też mam wzdęty cały czas. I najgorsze że co rusz chce mi się kichać, ale się jeszcze boję 🙈 a plamiłaś dlugo?
nie, jakieś dwa dni po wyjściu ze szpitala, ale tak dosłownie kilka kropelek, teraz czekam na okres z utęsknieniem😂😂😂 marzę żeby już przyszedł… wręcz doczekać się nie mogę😂😂 zacznę nowy cykl i stary będzie miał przerąbane 😂😂😂
 
Do góry