reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

Dziękuję 🫶🏻 To jesteśmy właściwie równolatki, bo ja z października 😊
Udało się naturalnie, czy miałaś jakąś stymulację?
Dobrze wiedzieć, że jest tu równolatka, od razu poczułam się młodziej 😁 u mnie jest tak, że zachodzę w ciążę naturalnie ale z utrzymaniem jest problem. Mam jedno dziecko, staram się o rodzeństwo. Teraz marzec jest szóstym miesiącem starań, w tym czasie ta ciąża jest już 3, niestety dwie poprzednie biochemiczne. Dlatego czekam z niecierpliwością na środę, bo dzisiejszy wynik niewiele mi daje 🤷
 
reklama
Oraz może ktoś w międzyczasie któraś z Was chciałaby wpisać jakieś ważne wydarzenia do kalendarza badań/ zabiegów/ procedur?

Ja bym chciała być marcową księżniczką 😀 pisałam na początku miesiąca ale mnie nie dodałaś. Może to nie jest ważne wydarzenie, ale 19 marca jakby co 😝🙃
 
@fckathy Tak, udało się. Możesz u mnie wpisać ⛔️ Jeszcze na pierwszym wydawało mi się, że widzę jakiś choojocień, ale kolejne rozwiały moje wątpliwości 😔 A okresu ani widu, ani słychu, co by potwierdzało moje podejrzenie co do cyklu bezowulacyjnego 😢

@sylwiadublin bardzo współczuję, trzymaj się kochana 🫶🏻 dopiero zaczęliście się starać znowu i bardzo szybko zaskoczyło, więc wierzę że niedługo znowu się uda!

@K1991 gratuluję! ❤️ dajesz mi nadzieję, że w tym wieku jeszcze się da (jeśli nick jest nawiązaniem do rocznika)… bo powoli tracę nadzieję.

Ja mam dzisiaj strasznie słaby dzień, dziewczyny. Jak tylko wstałam, czułam że jest do bani. Milion myśli i pytań w głowie, żalu i złości na los/świat/cokolwiek, że nadal nie dane mi było doświadczyć ciąży… strachu, że się nie uda, że jak się udało wyeliminować jeden problem (polip), to zaraz się pojawi drugi. W sumie już się pojawił w postaci kosmicznego cholesterolu i bardzo mnie to zmartwiło. Lekarz prowadzący skierował mnie do internisty, powiedział że przy takim wyniku pewnie dostanę statyny, a ja nie chcę, bo są teratogenne i będziemy musieli się wstrzymać ze staraniami 😭 na razie zmodyfikowałam dietę, pilnuję się bardzo i myślę jeszcze nad jakąś suplementacją, ale w sumie nie wiem co by mogło tutaj zadziałać 🙄

Sorki za ten przydługi żal post 😮‍💨
Mi ginekolog zaleciła resweratol suplementować na podwyższony cholesterol
 
@fckathy Tak, udało się. Możesz u mnie wpisać ⛔️ Jeszcze na pierwszym wydawało mi się, że widzę jakiś choojocień, ale kolejne rozwiały moje wątpliwości 😔 A okresu ani widu, ani słychu, co by potwierdzało moje podejrzenie co do cyklu bezowulacyjnego 😢

@sylwiadublin bardzo współczuję, trzymaj się kochana 🫶🏻 dopiero zaczęliście się starać znowu i bardzo szybko zaskoczyło, więc wierzę że niedługo znowu się uda!

@K1991 gratuluję! ❤️ dajesz mi nadzieję, że w tym wieku jeszcze się da (jeśli nick jest nawiązaniem do rocznika)… bo powoli tracę nadzieję.

Ja mam dzisiaj strasznie słaby dzień, dziewczyny. Jak tylko wstałam, czułam że jest do bani. Milion myśli i pytań w głowie, żalu i złości na los/świat/cokolwiek, że nadal nie dane mi było doświadczyć ciąży… strachu, że się nie uda, że jak się udało wyeliminować jeden problem (polip), to zaraz się pojawi drugi. W sumie już się pojawił w postaci kosmicznego cholesterolu i bardzo mnie to zmartwiło. Lekarz prowadzący skierował mnie do internisty, powiedział że przy takim wyniku pewnie dostanę statyny, a ja nie chcę, bo są teratogenne i będziemy musieli się wstrzymać ze staraniami 😭 na razie zmodyfikowałam dietę, pilnuję się bardzo i myślę jeszcze nad jakąś suplementacją, ale w sumie nie wiem co by mogło tutaj zadziałać 🙄

Sorki za ten przydługi żal post 😮‍💨
Bardzo mi przykre ze tak sie czujesz. Wyzal sie ile mozesz po to jest to forum na dobre i na zle. Jeszcze masz duzo czasu na zajscie. Ja jestem 87' i tez sie staram i do 40 nie przestanę. Takze troche przed nami lat. Sciskam
 
@sylwiadublin bardzo mi przykro🫂


U mnie w tym cyklu temperatura od 3 dni ponad 36.7 a zazwyczaj taka towarzyszy mi dopiero po owulacji, na ktorą w tym cyklu chyba jeszcze bylo za wcześnie, bo jakoś tak owulaków nie zamawiałam i już raczej nie zamowię, bo nim przyjdą być może będzie po. Zostalo mi mierzenie temperatury i obserwacja.
Prawdopodobnie to przedmenopauzalne wariactwa😆🙃
 

Załączniki

  • Screenshot_20240312_065036_Flo.jpg
    Screenshot_20240312_065036_Flo.jpg
    91,3 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Do góry