reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

gratulujemy ząbka!! :tak::-D

i w ogóle Renatko jak Ty o wszystkich dbasz - fajnie ze pamietalas zeby sie odezwac do Karoliny, tylko szkoda ze ona sie nie odzywa :no:

Ilonko - ja rzeczywiście jestem zajęta - zaczęła się szkoła i praktycznie jestem poza domem po 12h codziennie, bo rano szkoła a popołudniu praca a jak mam chwile wolnego to msn lub skype z askimem, ja tez jestem "na odległość" ale czekam na niego - 4 listopada odbieram go z lotniska w Poznaniu :rofl2:
 
reklama
no niestety Karolcia si nie odzywa hmmmm

dbam dbam hmmm nie dbam tylko ,ze jak kogos lubie to mnie interesuja jego losy i co sie nim dzieje
Gosia nie ma internetu , ale u niej wszystko ok , jak tylko bedzie miala to obiecla i zajrzy do nas i nam wszystko opowie , póki co pozdrowienia od niej

Idealna wrócila cała i zdrowa , ale chyba nie miala czasu tu jeszcze zajrzeć , ale grónt , ze wróciła drowa i cała wraz z rodzinką
KamilaY ZYCZE WIECEJ CZASU

dziekujemy za gratulacje ząbka [ sebus ma juz 2 jedyneczki na dole]

rozbił dzis głowe o półke i ma guza wielkości sliwki i koloru jej hmmm
 
no mixy sa uparte , pyskate , zadziorne itp i td heee

ząbki sa jeszcze nie pełne , to dopiero kreseczki wystajace , ale juz mnie nimi gryzie , a jak ładnie stukaja o łyzeczke haaaaa
 
Ilonka on i Kubiś beda lepsi niz Tureccy macho hahaha bo oni mixy Polsko-Tureckie wiec wiesz , ostatnio obserwowalismy go z Aykutem i wniosek jest jeden-- odemnie wziol to co naj , od Aykuta to co naj i od wrrrrrrr ojca Aykuta , do ego charakteru nikt nie chce sie przyznac buahahahaha - bedzie miał tyle lasek , ze poezja wowwwww


Shira odzywaj sie cześciej i zdawaj jakies relacje co u ciebie
 
Witajcie!
trochę minęło od mojego powrotu, ale jakoś sobie miejsca nie potrafiłam znaleźć..jeszcze ta pogoda...fuj!
ale wróciłam i powiem Wam- że nie taki diabeł straszny, ale to człowiek na własnej skórze musi się przekonać o wielu rzeczach, bo czasem trudno uwierzyć komuś innemu, że będzie dobrze. było dobrze, a nawet jeszcze lepiej.
:-)
rodzina Suleymana przesympatyczna i nie zostałam zjedzona! :tak:
ehhh...głupia ja że w ogóle tak myślałam... :zawstydzona/y:
teraz polecę 18 listopada, na tydzień, bo...nie potrafiłabym wytrzymać co grudnia, a nawet końca grudnia...
no właśnie- o ile to w ogóle wypali z tym grudniem, bo jakoś konsulat nie kwapi się z poinformowaniem czy Suleyman dostał tą wizę... :-(
więc czekamy, ja mam coraz większego nerwa....i na dodatek niewiadomo dokładnie ile mamy jeszcze tak czekać...:baffled:

pozdrawiam!

właśnie wyszło słońce! HURA!!!!!! :rofl2:
 
hejka - wlasnie wrocilam z centrum i musze powiedziec, ze zime czuc juz na "maxa", co mnie nieco przeraza , bo nawet porzadnej kurtki nie mam...


jutro w Anglii "pink's day" - to dzien integracji z ludzmi dotknietymi rakiem piersi - nalezy ubrac cos rozowego, a ze nie przepadam za tym kolorem, trzeba bylo wybrac sie na zakupy. czapka, szalik i rekawiczki kupione - mimo wczesniejszych uprzedzen, czuje sie w nich calkiem niezle !


Ewik, bardzo sie ciesze, ze wrazenia z wizyty w Turcji pozytywne - pewnie kamien spadl Ci z serca. ja po kolejnej wizycie utwierdzona w przekonaniu, ze dzika Turcja wcale nie taka najgorsza do mieszkania, a rodzinka mojego A. spoko... hihi niestety plany spotkania na Sylwestra nieco sie poplataly i najpewniej nam sie to nie uda, nad czym nieziemsko boleje ...



To chyba tyle na teraz - Pozdrowienia dla wszystkich, no i obowiazkowo buziak dla "dzieciatka forum" Sebcia http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&ref=10http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&ref=10 ! papa







 
reklama
Witam Dziewczyny;-)
coś rzadko tu ostatnio zaglądacie:crazy:

Kasiu naprawdę w Anglii już zimno? bo tu w Radomsku wczoraj było chyba 20 C:szok:

Ewiku cieszę się bardzo, że Twój czarny scenariusz się nie sprawdził i jednak
Cię nie zjedli:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry