reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Karolciu napisz jak Ci poszło, trzymamy kciuki:tak: a ja od jutra mam wakacje:-Dhuraaaaa:-D:-D:-D
Linnea witam Cię cieplutko i zaczynam się zastanawiać co te Turaski mają w sobie;-)
 
reklama
Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
Zdałam dyplomówkę i moge sie pochwalić piątka na dyplomie:)
I teraz mam wakacje do września- tylkod o wrzesnia bo będe uczyc dzieciaki w szkole angielskiego no a to juz praca niestsety zaczyna się 1.09..................

Co do Turków to nigdy nie umiałam stawic ich niżej niz Polaków- moje związki z Polakami nie miały tego czegoś, czegoś co nas tak przyciąga w tureckich mężczyznach. ...... Juz jestem steskniona za Alim - ale wiem,ze warto pocxzekac do 3 lipca bo mi to takie rozstania bardzo dobrze robią. potem, uczucie jest wzmożone i tyle namiętności- ach,, a dzis kolejna nocka przed TV- ale tym razem z drineczkiem- za obronę:)

Linnea- ja jestem z Wałbrzycha, więc bardzo blisko:)
 
Karolcia gratuluję serdecznie...jakby ten Wałbrzych był 70 km bliżej to juz stałabym z drineczkiem pod drzwiami:) Ale w sumie fakt....jesteśmy niedaleko więc może kiedyś mogłabym liczyć na blizsze zapoznanie?....hehehe ale się wpraszam:)

Co mają tureccy faceci?...hehehe jak dla mnie niesamowitą magię , inny gatunek namietności i inny stosunek do kobiet niż mają polacy.

No a co do meczu to oczywiście , że dadzą. Trzymam mocno kciuki i mam nadzieję , że dokopią Niemcom:)
 
Dziekuję za gratulacje:-)naprawde duzo nerwów i pracy kosztowały mnie te trzy lata- teraz do pracy będe smigać. Na razie jako nauczyciel, a potem po roku stażu zobaczymy. Nadal jednakj będe uzupełniac wykształcenie bo z magistra sa wieksze pieniązki. Od pażdziernika zaocznie będę robić magistra angielskiego we Wrocławiu- więc Linnea może tam uda nam sie kiedyś spotkać:-)

A co do tureckiej namietności, temperamentu to właśnie tak mi sie tęskni za Alim- czasem jest;-) upierdliwy ;-), ale za to go własnie kocham............

ja sobie jutro puszczę zakłądy na Turcję- a co tam nawet stówke obstawię- a co tam raz kozie smierć:-)
 
Karolcia , mam nadzieję...a skoro zaocznie to może zostaniesz kiedyś na noc:).....hehehe ale propozycja:)
pozostawiam do przemyslenia:)
pozdrawiam
Monia
 
Karolciaaaa - gratulujeee:-D:-D:-D! No i zycze milego odpoczynku - indeks na kluczyk i nawet tam nie zagladac, tak aby przez wakacje nie trzeba bylo przypominac sobie wysilku, ktory sie wlozylo w to, by go zapelnic... hihihi!

indeks.jpg

Linnea - dzien dobry piekne! Dlugo nikt nowy tu nie zagladal!​
 
he he he, dobre to zdjęcie:-) Tak, teraz czuję sie lekko jak motylek....i dziekuję za gratulacje

A dzis zaprawszam przed 21 przed telewizory i kibicowac tureckiej druzynie jak przystało;-)
 
reklama
Ja ne mam tv:-(, ale po pierwszej bramce wisialam juz na telefonie do rodzicow, bo ogladaja:-D:-D:-D... hihihi Czekam na dalsze, bo chwilowo jest remis 1:1...
 
Do góry