reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Karolciu gratulacje, zdolna dziewczyna jesteś:tak::tak::tak:
A co to Turasków to ja swojego za nic nie zamienię na Polaka chociaż czasem wkurza mnie jak nie wiem to i tak kocham Robala jednego;-)
A teraz uciekam kibicować:blink:
 
reklama
OJEJ.....no przegrały nasze Turaski.....ale mecz był bardzo dobry. Fanką futbolu nie byłam nigdy no ale mój Pan tak na mnie wpłynał , że oglądam wszystkie mecze z udziałem tureckiej druzyny.

Szczerze mówiąc ja już do Polaków nie wrócę:) mam swojego kochanego i nie zamienię na żadnego innego:) czasem mnie denerwuje , czasem rozśmiesza , czasem śmieszy ale kocham go całym sercem:)

Justyna taka młodziutka jesteś a już tak pokochałas ten kraj i krajanów...hehehe a co bedzie później?
Pozdrawiam
Monia
 
No niestety - przegrali! ale przeciez z Euro jeszcze nie wyjezdzaja;-) - bedzie walka o 3 miejsce! Zasluzyli, wiec mam nadzieje, ze na podium wskocza:tak::tak:...

ps. Czesc Justyna- wymyslalam, ze dlugo tu nikt nowy nie zaglada, a tu prosze kolejna swiezynka...
 
Nio, mi też jest bardzo smutno przez ten wczorajszy mecz:-( A Turcy tak pięknie grali, należała im sie wygrana......


Justynka witamy cię na forum:-):-):-) Ponownie nowa twarzyczka- a właśnie, czekamy na twoje i Linneay foteczki:tak:
 
zostałam wywołana :)...hehehe fotki...hmmm....ale ja taka mało fotogeniczna:)

IMG_2344 z ismailem.jpg

IMG_2316.jpg

pierwsze to ja z moim Turczynem kochanym a drugie z moim synkiem:)
 
Oj tak - wczorajszy meczyk był naprawdę eksytujący. Naprawdę wierzyłam, że Turaski dadzą radę, ale niestety nie udało się....:-(

Ja również witam nowe koleżanki i cieszę się, że jest nas coraz więcej.
Choć przyznaję się bez bicia, że sama ostatnio zaniedbałam nasze forum. Wybaczcie, obiecuję poprawę :tak:

Co do Turasków - ja też bym mojego nie zamieniła (choć mógłby się trochę opamiętać z tą swoją często bezzasadną zazdrością hehehe). Mam całkiem spore porównanie i rożnica jest naprawdę duża oczywiści na wielki plus dla naszych tureckich połówek :tak::-).

A tak zmieniając temat - jakie plany na wakacje macie dziewczynki? Karolci - jak wiemy zachciało się Bułgarii, a co z resztą?
 
wakacje...hmmm....dla mnie zaczną sie jutro jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli xD Jutro wyniki i dowiem sie czy mnie przyjmą do wymarzonego LO ;) Jesli tak to rozpoczynam wakacje z mnóstwem planów i najwazniejsze... z poczuciem , ze od wrzesnia zaczynam cos nowego w zupelnie innym miejscu ;)

A Wy jakie macie plany na wakacje?:)

I faktycznie, zgadzam sie z Doris ;) Synka masz ślicznego :)

Pozdrawiam:)
 
Dzięki dziewczyny za słowa uznania dla mojego synka:) hehehe ale minkę zrobił śmieszną na tym zdjęciu:) zmniejsze inne fotki to wkleję lepsze ujęcie:)

A co do wakacji to 5 lipca wyjazd z moim Panem nad polskie morze na dwa tygodnie , potem jadę na tydzień do Istanbułu. W sierpniu planuję wypad na jakis czas do Alanyi no ale jak bedzie to zobaczymy.
Justynka , oczywiście trzymam kciuki za powodzenie:)

Doris ...hehehe...no mój też taki zazdrosny jest ale odpłacam mu tym samym więc się troszkę wyleczył:) troszkę go moja wieczna podejrzliwośc meczyła:)
Teraz jest suuuuuper
 
reklama
Witam Was Dziewczyny;-)
Ale tu ostatnio gwar i ruch panuje, już się bałam że nasze forum zamilknie, a tu taka miła niespodzianka:tak:
Doris ja na wakacje planuje wyjazd do Turaska, już sie nie mogę doczekać:-D
Coś nam ostatnio Idealną Age wywiało, Aga Słońce gdzie jesteś??? Bo Gosia to na pewno mężusiem zajęta:tak:
 
Do góry