reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

reklama
Ode mnie dla was wszystkich dla mężów, dzieci, chłopaków dużo szczęścia i zdrowia pogody ducha...
wytrwałości i wiary w to co robimy i do czego dążymy...
u mnie przygotowania pełną parą....
ale jednak takie puste.... moja babcia zmarła w lutym a zawsze z nią spędzałam wigilie... myślałam ze Serdar choć troszkę pomoże uzupełnić ten brak ale nie da rady... przyjedzie w czwartek po świętach... za 3dni...
pozdrawiam jeszcze raz ciepło i serdecznie :)

Noeliniz Ve Yeni Yiliniz Kutlu Olsun
 
A ja moje drogie życzę Wam i Waszym rodzinom zdrowych i spokojnych Swiąt wypelnionych radoscia i miloscia oraz spelnienia marzen w nadchodzacym Nowym Roku - tych duzych i tych calkiem malutkich :-)
Zycze Wam takze pogody ducha, wielu pieknych chwil oraz wytrwalosci :-)
 
Ja również dołączam się do świątecznych życzeń.
Ali już przywykł do tej tradycji i widzę ,że juz nie robi na nim takiego wrażenia jak dawniej. Biedny tak się objadł w pracy na wigilii , że w odmu z ledwością jeszcze coś w siebie włożył. No a dziś znowu idzie do pracy i jutro też. Tak to już jest jak się pracuje w restauracji...Ale pochwalę wam się jaki cudny prezent dostałąm do męża- kolczyki z diamencikiem , który przywiaozła dla niego rodzina z Niemiec oraz złota bransoletkę- oj słodko było, słodko:-)

Gosia i co starachy na lachy co? Poszło wszystko jak z płatka.
 
hej dziewczyny....
jak mijaja święta?!?!?
ja umieram z przejedzenia...naprawde w tym roku przesadzilam
ale w czwaretk juz bedzie Serdar wiec jakos spale te kalorie :-D
korzystajac z okazji przesle wam 3 zdjecia ze slubu siostry Serdara ktory byl w listopadzie...
na 1zdjeciu to ja i Serdar na weselu
a na drugim to ja w sukni ślubnej Serdara siostry i moi (może ) przyszli teściowie
Salih i Seher :)
 

Załączniki

  • DSC00800.jpg
    DSC00800.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 60
  • Dsc00888.jpg
    Dsc00888.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 59
Ja równiez swiatecznego obzarstwa mam juz dosc :-) Co roku powtarzam sobie, ze tym razem nie dam sie porwac szalowi zakupow, obzarstwu i temu calemu zamieszaniu swiatecznemu i oczywiscie nic mi z tego nie wychodzi..:-)
No a ze spaleniem nadprogramowych kilogramow bedzie teraz problem, bo Ali daleko hehehehe pozostaje wiec najlepsza metoda MŻ, czyli po prostu mniej żreć :-D

Nata, widzę ze przesądna nie jestes ;-) ja chyba bym sie nie odwazyla wlozyc cudza suknie slubna..tak samo jak unikam przymierzania czyjejs obraczki hehehehe. Wiem, ze to w sumie glupie i nie nalezy w to wierzyc, ale chyba jest to silniejsze ode mnie :-) Jakie plany sylwestrowe kochane dziewczynki? Wybieracie sie na bale?
 
czesc Dziewczyny;-)!
jak to mowia: "Swieta, Swieta i po Swietach"... u mnie w tym roku bez fajerwerkow:-(. samej jakos tak nie bardzo sie chce swietowac. do tego moj Ahmet sie jeszcze w wojsku rozchorowal i dzis pojechal do szpitala:baffled:. Przewlekle zapalenie oskrzeli- niby nic strasznego, ale jakos smutno sie zrobilo...
co do Sylwestra, to wybieram sie na imprezke do znajomych- trzeba sie nieco rozweselic, botradycja mowi, ze: "jak w Sylwestra, tak i potem caly rok". no a przeciez nie chce spedzic przyszlego roku jako smutas... pozdrawiam- trzymajcie sie cieplutko:-)!
 
dziewczyny dla wszystkich was i dla waszych partnerów SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU I SZAMPANSKIEJ IMPREZY , zyczy ta co to siedzi w domu bo nie ma sił na imprezki ................................na razie
 
reklama
NATA śliczne fotki , a ty sie ładnie prezentujesz jaka poanna młoda hehehe czas na ciebie , bo w sukni ci do twarzy ......................................na zdjęciu mój brat z Aykutem graja w karty
 

Załączniki

  • Zdjęcie002.jpg
    Zdjęcie002.jpg
    49,9 KB · Wyświetleń: 50
Do góry