reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

hehehe Gosia jeszcze bedziesz miec czas na poazy sniegu , poza tym Turcy znaja snieg i zimno . Wiec nie jest to dla nich az tak wielki szok , a ja mysle że przez te 4 dni zniesiesz 4 jaja , w oczekiwaniu hehehe
 
reklama
TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
My mamy z kolei problemik - nasz szkrabina dwa dni temu spadl z przewijaka na podloge w lazience, krewka mu z nosa poleciala. Na szczescie wstrzasu zadnego nie ma. Niestety teraz placze jak go probujemy polozyc na przewijak. Ale jak!!!!
 
dziewczyny
czy mozna zaaplikowac o polska karte pobytu poprzez konsulat zamiast w PL w urzedzie imigracyjnym ?(juz dwa razy w Pl uzyskalismy owa karte) .Jednak teraz mieszkamy poza granicami PL... Bo chyba maz jest uprawniony do karty, nawet jak mieszkamy poza Polska? Jakby nie byl ,to nie wiem co robic, gdyz jezdzic do konsulatu polskiego i skladac podanie o wize za kazdym razem jakbysmy chciali odwiedzic mame jest bez sensu. A obecna karta pobytu meza wygasa za 8mcy.
 
o rany kiki , a robiłaś wszystkie badania , wszystko ok z twoim szkrabem , cholera dziecko wiercące i niestabilny przewijak hmmmmmm jak karta wygasa za 8 miesięcy to masz jeszcze dużo czasu , o nowa karte ubiega sie na 45 dni przed końcem starej , wiec masz czas sie dokładnie dowiedzieć ....najlepiej u źródła hehe . Gosia a ty nie myśl o 4 dniach czy tam 3 tylko placki piecz , gotów , sprzataj i szykuj sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ja będe mieć na 80% dziewczynke , choć ykut sie cieszy bo moje dwie kolezanki ostatnio urodziły , lekarz mówił dziewczynka a urodziły chłopców heheheh wiec on ma ubaw
 
Niestety tutaj tak obcieli wszystkie fundusze, ze nawet przeswietlenia glowy nie zrobili (w PL jak sie uderzylam to od razu zrobiono). A niby taki cywilizowany kraj. W ogole sluzba zdrowia kuleje.
Na szczescie maly jest teraz ok, ale ma uraz do miejsca wlazience i przewijaka. Nie da sie go tam polozyc, bo od razu ryczy. No i musimy go przebierac i wycierac w pokoju a tam za cieplo nie jest. mam nadzieje, ze mu to powolutku przejdzie.
 
reklama
To, ze 45 dni przed koncem waznosci to wiem, ale takie podanie sklada sie w PL w urzedzie ds cudzoziemcow. Nie wiem jak to jest za granica.
 
Do góry