reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Czesc kobietki!
Jakos nie mialam kiedy przysiasc do kompa - caly wolny czas skupialam na moim Alim. W koncu nie widzielismy sie 7 miesiecy, to straaaaaasznie dlugo no i trzeba bylo nadrobic stracony czas :-D Niestety od dwoch dni znowu jestem sama...ten miesiac zlecial tak szybko...nawet nie wiem kiedy....no i perspektywa Świąt oddzielnie też jakoś nie napawa mnie zbytnim optymizmem..no, ale co zrobic?

Widze, ze na naszym forum wszystko w normie - część z nas sie wita z ukochanymi, a część żegna; część jest razem, a część w rozłące czyli generalnie wszystko po staremu :-).
Powiem Wam, że najgorsze w tym wszystkim dla mnie jest to, ze ciągle w moim życiu zachodzi jakaś zmiana - co zdążę sie przyzwyczaic do wspolnego mieszkania i spedzania ze soba czasu non stop, to moj Ali wyjezdza i znow zostaję sama. Gdy przywykne do tej samotnosci, on przyjezdza i musze na nowo sie uczyc ciaglego bycia razem. I tak w kołko :-) troszke to już jest męczące dla nas obojga, poza tym te rozłąki nam nie służą. Dlatego też postanowiliśmy, że tym razem jak A. przyjedzie do Polski zalatwimy wszystkie formalnosci zwiazane z kcp. Tutaj od razu ukłon w strone Aureoli :-) :-)Renatka jak juz przez to przebrniesz, dasz znac potem, jak dokladnie wyglada procedura zalatwiania tej karty oki? :-)
 
reklama
Oczywiście Doris na bieżąco będę się starałą opisywać co i jak załatwiam , dzi ś wysłąłam do babeczki papiery w celu tłumaczenia przysięgłego , obiecłą mi przetłumaczyć na poniedziałek cdn.......hmm jak przebrne uffffff daj boże jak przebrne
 
jutro moja wizyta u lekarza i mam nadzieję , ze dziecko się przekręciło ..............mam nadzieję .......jutro tez mój Aykut być moze pójdzie z moim kolegą piłkarzem na trening miejscowej drużyny , musi dbac o kondycję jak chce po nowym roku przystąpić do testów w 3 lidze , mój kolega załatwia mu testy w 2 drużynie pruszków znicz - 2 liga , uffffffffffffffffffff żeby tak sie udało
 
hej!
u mnie w ziwazku zgrzyty!poprostu masakra!
caly czas sie kłocimy...
Serdar przyjeżdza za 15 dni... hrrr
nie wiem jak wytrzyamm chyba oszaleje...
wogole u nad klotnia
najpierw mial przyejchac na swieta nie przyejdzie bo nie moze ze wzgledu na prace..
pozniej ze przyejdzie w czwartek oczywiscie tez nie bo praca wkoncu przyejdza w piatek hrrrrrrrr
pieniadze na snowboard wplacony (ja jestem zapalona snowboardzista min 3 tygodnie spedzam w gorahc na zawodach itp) zSerdar ma jechac ze mna oplacone wszystko a on mi wczoraj ze on nie wie jak z praca...
nie no ja oszaleje!!!!!!!!!!!
naparwde
do niego trzeba cierpliwosci jak do dziecka!
hrrrrrrrr
nawet wiecej!
 
tak Kiki zgadłaś , heheh mały piłkarz mu się marzył , no i właśnie przed 30 min lekarz pogrzebał z zapałem jego marzenia heheheeh nie znalazł nic co by przypominało jajka i peniska heheheh wiec stwierdził , ze na 80% to dziewczynka heheheh , ale Aykut sie teraz smieje mówi ,ze przeczówał , że moje marzenia sie sprawdza o malusiej dziewczynce hehehe a tak pozatym to jest tak- dziecko sie przekreciło wiec pozycia 100% prawidłowa , łożysko poszło do góry wiec jest 100% dobrze , waga i rozmiar prawidłowy na ten tydzień-28-29 , wszystko jest okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk huraaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Nata nie martw sie po karzedej burzy jest słońce , a w zwiazku to normalka , zgrzyty i klutnie , zgoda i czułość , kto sie lubi ten sie czubi heheh
 
czesc Dziewczyny;-)!
ja od wczoraj nie mam juz kontaktu z Ahmetem:-(... Isparta- tam go wyslano, na szczeeeessssscccciiiiieeeeee tylko na 6 miesiecy (dokladnie 155 dni, z czego jeden juz z glowy:-D). czekam na pierwsze wiesci, ale to pewnie troszke potrwa, bo nie moze uzywac komorki... tak wiec, jak mu pozwola wyjsc, chocby chociaz na chwilke, to postara sie znalezc jakas budke telefoniczna... mam nadzieje, ze niedlugo... trzymajcie sie cieplutko - najlepsze gratulacje Renia! mala dziewuszka, to najwiekszy prezent dla mamusi! A Aykut nie ma co sie "smucic", na "pilkarza" jest jeszcze czas:-):-):-)!
 
Shira i widzisz było sie zamartwiać , pare miesiecy zleci i bedzie miał za soba i znów bedziecie razem , czekaj cierpliwie --- '' bo meska rzecz byc daleko , a kobieca wiernie czekać'' heheheheehe '' aż zrodzi sie pod powieka inna łaza , radosci łza....''
 
reklama
TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry