reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

oj tak Shira tak rybka i nie tylko jak ty hahah ja tez jestem rybka , romantyk , zyje w wyimaginowanym wlasnym swiecie , za dobra na te czasy , bo dinozaury dawno wyginely i czesto dostaje w dup........heheh wiec ja chcialam minac 20/03/08 zeby znak zodiaku byl baran jak moja kolezanka i A. , a e sie chyba nie uda z 13/03 zrobic 21/03 hehehehe
 
reklama
Onion_bye.gif
 
Ostatnia edycja:
Renia!!! Hallooo!:angry::angry::angry:!! Rybki to wspaniali ludzie! I co, ze dinozaury - takich tez trzeba! A ze zyja w wyimaginowanym swiecie, to moze i lepiej - latwiej scierpiec niektore rzeczy uciekajac w swiat wyobrazni... :-D:-D:-D Ja obstawiam 20-sty - wciaz Rybka, no i razem swietowac bedziemy... hihihi buzka
 
Okeeeej, przyszłam w samą porę. PRZYJMUJĘ ZAKŁADY :-D
Obstawiajcie!

Kiedy urodzi się Mały Berbeć Sebastianem Zwany:-)?

Najmniejsza kwota: 1zł. Największa: No no, no no no no no...there's no limit! :-D

I urodzinowy buziak dla Ciężaróweczki! Tylko bez komentarzy, że spoóźniony. W dzikim tłumie Aureolka nie odnalazłaby mojego małego, onieśmielonego całuska. A tak..
;-):-)

A teraz, skoro najważniejsze już ogłosiłam - przeczytam co tam jeszcze naświntuszyłyście (czyli: napisałyście:p). :-)
 
Oj, naczytałam się o sposobach "przyspieszenia porodu"... Reasumując: seks połączony z degustacją (a raczej obżeraniem się) placków ziemniaczanych. :-D Będę pamietać, może kiedyś mi się przyda... :confused::-p

Acz...ciężko jest mi sobie wyobrazić ten seks z brzuchem jak półkula ziemska, z plackiem w ustach, uff:zawstydzona/y: Brzmi jak katroga!:-) No ale to WY tu jesteście ZNAWCZYNIE TEMATU! :-D


A dacie siakiś link to tego 6 Weidera? Bo jak poczytałam o Waszym zapale, rezultatach...chcę się zapoznać. Znając życie - na teorii poprzestanę:-), ale chociaż wzbogacę się o WIEDZĘ. Będę się mogła jeszcze bardziej (i wiarygodniej) mądrzyć:-p

Buźka dla all. A szczególnie obślinione całusy zgarniają dziś:
* Ciężaróweczka Aureolka (na opóźnienie porodu:-))
* Królowa Aerobicku i in. ćwiczeń - Gosia (na przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej:-p)
* I ONA, jak zawsze doskonała Idealna (ją całuję TYLKo dla przyjemności obślinienia policzka:-D)

Kłaniam się. :cool2:
 
Gangrena jak juz robisz te zakłądy , w dodatku dotyczace mojego dziecka , takie mamle pytanko mam do ciebie , tylko nie mow dziewczyna innym[ kto zgarnia pule ???? wygrany?? czy ja???] dobra dobra , stop z tymi buziakami , bedzie wszystkich slinic i slinic i wirusy rozprzestrzeniac , co do A. to decyzji na razie nie ma , umowa byla taka , mu zalatwiamu ubeziecznie zdorowtne , wysylamy inspektorece pokwitowanie , ze juz ma , ona przeduza mu wize proceduralna na 2 miesiace , a w tym czasie daje komplet papierów do dyrekcji w celu pokazu i aprobaty z podpisem włacznie pani dyrektor , dzis A. caly dzien znowu w warszaie pojechał po wize .................ja jestem z za tym , minac 21/03 heheheheheh dla Sebusia , dla siebie hmm urodzic jutro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w dzień
 
No właśnie Aureola mogłabyś już urodzić, bo pić nam się chce !!!!!!!!!!!!!

:-):-):-):-):-)

Gangrena, wpisz sobie w wyszukiwarke 6 Weidera i napewno znajdziesz szczegóły tej (podobno) rewelacyjnej gimnastyki dla wytrwałych. Hmmm....czyżbyś planowała podszkolić się w teorii? To zupełnie tak jak ja :-D
 
Dziewczyny, czy Wasze gorsze połowy też grają w Backgammona???
Tak mi to teraz przyszło do głowy, bo mój grywa w to ciągle - jakby mógł to by dniami i nocami siedział :-) .

Wiem, ze gra ta jest bardzo popularna w Turcji i chyba wszyscy sa jej fanami.
Na początku wogóle nie mogłam połapać o co tam chodzi i naprawdę niepojęte dla mnie było czym ci ludzie tak się ekscytują.


I wiecie co? Muszę Wam się przyznać, że teraz sama namiętnie w to gram....:-D:-D

A jak u Was to wygląda? Złapałyście bakcyla????
 
Muszę przyznac , że dzięki wam rozpoczęłąm przedwiosenne porządki w swoim organiżmie- na razię stosuję dietę na oczyszczenie organizmu i jakoś idzie do przodu. Czytała również o tych ćwiczeniach i bardzo chciałąbym sie tego zadania podjąc. Przed zajściem w ciąże często robiłąm brzuszki- a potem to juz nawet szkoda gadac...i tak do dziś. Wybieramy sie na wakacje do Bułgharii wieć przydałoby się naprawde rewelacyjnie wyglądać w stroju kąpielowym- juz od 4 lat nie założyłąm dwuczęsciowego z powodu brzuszka- i bardzo chciałabym z powrotm go zalozyc...

A o tej grze to nie slyszalam:confused:
 
reklama
to ja sie męcze heheh ciężarówa ze mnie juz jak trzeba , jak mam isc sie kompac to juz mi sie płakac chce bo to dla mnie taka gimnastyka teraz ze szok hehehe A WY TYLKO O PICIU !!!!!!!! PIC WAM SIE CHCE!!!!!!!! hahahaah a tak powaznie to ja juz bm chciala urodzic i poczuc sie normalnie , ale same wiecie ze im dluzej w brzuszku to maluszek ma sil wiecej i waga wieksza itp. A. jest coraz bardziej zestrachlany jak my sobie poradzimy bez pomocy hehe mówi ze on sie bedzie bal na rece wziąść , a co mowic cos zrobic , widze ze sie boi , chccialby zeby dziecko bylo juz na swiecie , ale z drugiej strony jak jest w brzuchu 0 obowiazków i nie trezba sie bać , zadaje mase pytan w kółko , a jak bedzie płakał , skad bedziemy wiedzic o co mu chodzi , jak go wziąść , zeby mu nic nie zrobic , skad wiadomo ze mu sie jesc chce , a jak spi to moze rzeba go pilnowac , czy tylko spi , czy moze mu sie cos dzieje , jego ciotki dziecko male umarlo podczas spania przy matce stad jego pytania uffffffffff czasem mam dosc odpowiadania
 
Do góry