reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
hey klavell.
ja bylam ostatnim razem w Turcji z 8 mio miesiecznym maluchem i zabralam calkiem niezly zapas jedzonka dla malucha. w turcji maja tez sloiczki np. milupa. do tego przeciery owocowe tez milupa, ale jest to to samo co hipporganic. co do sloiczkow to bym uwazala, bo na wielu z nich wyczytalam ze zawieraja sol, co tutaj w anglii jest niedopuszczalne. w turcji maja dosc duzy wybor jedzenia w proszku, kaszki czy tez obiadki. moje dziecko nie chcialo jednak tego jesc, jak dla mnie kaszki byly po prostu za slodkie. twoje dziecko pewnie jeszcze pije mleko modyfikowane, ja tez zabralam zapas z anglii, jednak nie wystarczyo. znalazlam w turcji mleko sma, w anglii tez takiego uzywalam. maly nie wyczul roznicy. nie chcial tutaj natomiast puc mleka milupa czy aptamil. aptamil turecki zwlaszcza z numerem 3 rozni sie stanowczo od angielskiego. po pierwsze jest granulowane i bardzo geste jakby bylo z kaszka.
poza tym a antalii powinas znalezc raczej wszystko co potrzebujesz. ja bylam w bardzo malej miejscowosci i o sloiczki bylo naprawde trudno.
Dzikuje kochana i tak sobie mysle ze chyba wezme ze soba zapas bo pierszy tydzien spedzimy u meza rodziny w malej miejscowosci [wioska] wiec pewnie mialabym problem z kupnem jedzonka dla Hanifki gotowac nie bede w tym czasie bo jade w koncu na urlop:)))

Kurcze dziewczyny ja tak sie wybieram do tej Turcji ale mam niezlego stracha tyle ostatnio sie slyszy o tach zamachach tam szczerze powiem ze sie boje
 
nie bój sie , tam juz sie normuje , takie zamachy , krótkie wojny sa od lat , szybka akcja , tydzien lub dwa i cisza , teraz juz jest troche spokój , zanim pojedziesz mam nadzieje wyciszy sie wogle ...trzymam kciuki
 
Ideal tak , tak nadal ja 2 w 1 , ale mówie ci twój Kubilay jest przeuroczy kiedy otwieram forum i jest twój post , nie moge sie oprzec jego zdjeciu hahahaha słodki chłopczyk z szatańska minka mmmmmmmmmm:tak:
 
dzien kobiet , dzien kobiet , niech kazdy sie dowie , ze dzisiaj jest swieto kobiet ......niech zyje babski swiat , za każda z naszych bab , wypij do dna ........ ja nadal 2 w 1 i pozdrawiam kazda z bab
 
reklama
Czesc Dziewczyny;-)!

Cisza tu na maxa... Renia - widze, ze jestes dostepna na gg, zatem wciaz w domu - jak sie czujesz? Sebasianowi chyba dobrze tam w brzusiu...

A ja juz po "wakacjach" w Polsce - na szczescie jutro jade na ostatni zjazd kursu managerskiego, wiec nie musze wracac jeszcze do pracy... ufff- jak ja jej nie znosze:wściekła/y::wściekła/y:!!!

Pozdrowionka:-D! Sebastian - no wychodz juz i sie przedstawiaj- wszystkie czekamy:-p!
 
Do góry