reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
do Shira ,tak mieszkam w londynie 19 km od centrum w harrow :blink:do Auerola szybkiego porodu abys sie juz nie meczyla :-)i wszystkiego naj nowej mamusi i tatusiowi pozdrawiam
 
a ja mam wrazenie, ze pojechalam do porodu od... objedzenia sie plackami ziemniaczanymi :) Po prostu mnie wzielo, obzrealam sie. Kumpela zajadala sie 3 dni przede mna i 3 dni przede ma urodzila. :)
 
Dziewczyny, moj maluch w tym tygodniu zaczyna zlobek. Tak mi go szkoda. Jest mi strasznie smutno, ale do pracy musze wracac. Bardzo brakuje mi rodziny.
 
dziewczyny podziekowania dla was

Dziękuje za Twój uśmiech, otwarte okno Twego istnienia. Dziękuje za Twe spojrzenie, zwierciadło Twojej uczciwości. Dziękuje za Twoje łzy, które są znakiem, że dzielisz radość lub smutek. Dziękuje za Twoją rękę, zawsze wyciągniętą, aby dać lub otrzymać. Dziękuje za Twoje objęcia, które są szczerą gościną twojego serca. Dziękuje za Twoje słowo, wyraz tego, co kochasz i w czym pokładasz nadzieję. Dziękuje, że Jesteś.

Gosia!!!!!!!! ty wiesz co chce powiedziec/.....buziale
 
Aureola - ode mnie takze wszystkiego, co najlepsze :-):-):-)
 

Załączniki

  • ROZA.jpg
    ROZA.jpg
    8,6 KB · Wyświetleń: 52
reklama
aaa, Kiki - jesli sie nie myle, To Wy jestescie w Edenburgu:confused::confused::confused:??? otoz, ja mialam do czynienia krociutko (praktyki) ze zlobkami w Anglii i podejrzewam, ze tam jest podobnie. no i aby Cie nieco uspokoic, chcialam nadmienic, ze to naprawde niezla spr. w kazdym badz razie ja bylam zachwycona, co sie oferuje dzieciaczkom i jak sie tam o nie dba:tak::tak::tak:. fakt, zdarzaly sie placzace za mamusiami maluchy, ale to byla kwestia powiedzialabym "rozkrecenia sie"... pierwsze dni moga byc ciezkie zarowno dla dzieciaczka jak i dla Ciebie, ale jesli wszystko ulozy sie ok, to maluszek moze nawet na tym sporo zyskac;-)... buzka
 
Do góry