reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Preston

reklama
Ja wlasnie tak przegladam ten watek i Ty faktycznie pisalas, a mi zawsze pokazuje tylko osttaniego posta i z tym postem dostaje powiadomienie...a ja widze ze tu nawet wiecej mam zaczelo sie pojawiac....musze tu normalnie sledzic powaznie ten watek :)

dzisiaj wybieram sie do Childminder obejrzec domek i pogadac z nia, bo maly w kwietniu bedzie musial isc, bo wracam do pracy :(
 
hej kobitki ja tez sie wpraszam na kawke tylko ze ja 21 lece do Polski na swieta i sie doczekac nie moge :)
ale jak wroce chetnie poznam mamuski !!! czy ktoras ma dziecko w wieku 2 lat albo cos kolo tego?
 
na Swieta moze byc bialo, ale przed i po nie, zeby mi rodzice dolecieli :) a przygotowania do swiat jak narazie stoja w miejscu, dzisiaj powoli cosik sie zacznie.

a poza tym wlasnie mialam pisac, ze oglaszam wszem i wobec ze po Nowym Roku ustalismy jakas konkretna date na babskie plotki a dzieciom zoorganizujemy czas jakos fajnie.
 
mnie sie wydaje ze nie bedzie typowej polskiej zimy, jedynie chlapa i mrozik .
Sieczka a ewentualne daty naszego spotkania moga sie zaczac po 6 stycznia bo do tego czasu bede w Polsce :tak:
Ok ?
 
reklama
Cześć dziewczyny mam do was pytanie macie kogoś kto zna anielski i kto pomaga ludziom które nie znają np. chodzi do lekarza i tak dalej tylko taka która nie wystawia do wiatru, mam umówiona wizyty na 9 stycznia na 11 a dzisiaj moja osoba która miała ze mną iść wystawiła mnie do wiatru dzwoniłam do wszystkich znajomych ale maja plany na jutro. Jestem taka zła a to moja pierwsza wizyta. Jeśli macie kogoś takiego bardzo prosiłabym o kontakt.

Gorąco pozdrawiam
 
Do góry