reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Preston

NO nareszcie jakies mamuski i chociaz jedna co ma 2 letnia dziewczynke DZOLINA ja tez mam 2 latkie w domu :-)
bardzo fajnie ze jest stworzona grupa dla polskich dzieci i mozna sie tam spotkac i pogadac, moze kiedys sie jakos umowimy
i poznamy.
 
reklama
Ja jestem dostepna przez caly tydzien, poniedzialek - piatek pracuje do 14. Bardzo chetnie sie spotkam na spacer, kawe, czy jakis plac zabaw. Ciesze sie tez, ze jest mama coreczki :) Pozdrawiam!!!!
p.s. lucy25 gdzie mieszkasz?
 
Lucy, przejzalam poprzednie posty i widze, ze mieszkasz na Brookfiel'dzie. Ja na Ingol, ale zawsze mozna znalezc "zloty srodek" ;-) Dziewczyny co byscie powiedzialy na spotkanie w Avenham Parku w weekend? Chyba, ze macie jakies inne pomysly :-)
 
NO ja mieszkam na Brookfildzie niedaleko Tesco, i polskiego kosciola ;-) no i fajnie by bylo znalesc zloty srodek naszego spotkania -bylo by super :) no ale mi weekend nie pasuje maz ma wolne i mamy plany -wiadomo jak to w dni wolne .MamaOliego ---Monia a moze spotaknie na naszym placu zabaw ??? jak na poczatek , :happy2: ? hmmm
 
No tak, rozumiem. Moj maz najwiecej pracuje w weekend.... Dziewczyny, a jak jestescie dostepne w ciagu tygodnia?
Sieczka, ja wizyta Tesciow? :-)
 
hej hej, No Tesciowa przyjechala wczoraj :)

generalnie to ja w weekend tez tak srednio moge, a w tygodniu raz mam na rano do 15 a raz na 14 do 22. wiec jakos moglybysmy sie zgadac w przyszlym tygodniu??? a moze w Haslam Parku mamy blizej ? :p:p moj Jedrek nie ma wprawdzie 2 latek ale w czerwcu 1 :) ale zawsze dzieci to dzieci a mamy moga poplotkowac :)
 
....taka kolej zony "zlotowy", ze weekendy spedza sama, albo z dziecieciem ;-) Spoko, mi pasuje w tygodniu po 15 jak najbardziej! Haslam jest ok. Do przyszlego tygodnia wiec!!!!!! :)
 
Mnie wekend tez odpada dziewczyny bo to akurat ja pracuje najbardziej to do avenham park na tygodniu bo do haslam to musze sie dwoma autobusami targac :(
 
reklama
Hej dziewczyny ,w sierpniu lecę do Preston z 4letnią córcią i powiem szczerze,że jestem przerażona zwłaszcza tym,że od 20sierpnia muszę mieć opiekę dla córki. Z tego co wiem opiekunki się cenią. Macie może kogoś godnego polecenia?? pozdrawiam Was serdecznie
 
Do góry