reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Magdajucha też myślałam o przekarmieniu, tata je karmił wg zaleceń, sama już nie wiem.
Razem naliczyliśmy ponad 40 ryb

Ech to czekanie, ja zawsze czekałam na wizyty, dziś poszłam o pół godziny później i okazało się, ża akurat dziś uwinął się szybciej i już go nie było.
Współczuję upadku, dobrze, że tylko tak się skończyło.

Mam dziś ochotę na seans pod kołderką, jest coś godnego polecenia ?
 
reklama
cześć kobietki....
nadrobiłam od wczoraj ;-)
A może je przekarmiliście?
Dziś miałam wizytę u neurochirurga, i wizyta w miare ok, tylko pan dr przyszedł zamiast o 9 to o 9.30:wściekła/y: a ja tam już kwitłam od 8, bo mi tak kazali przyjechać, bo to była pierwsza wizyta itp....wizyta ok, dał mi skierowanie na kontrolny tomograf, żeby stwierdzić czy potrzebne są dalsze wizyty w poradni....
I wszystko byłoby fajnie, gdyby nie mały wypadek.... chyba potknęłam sie na schodach (albo miałam napad padaczkowy) i poleciałam ze schodów trochę się obijając, na szczęście nic groźnego, tylko parę obdartych skórek itp....


ulalala dobrze że tylko obicie kolan i łokci

u nas szpital na całego do Makska dołaczyła dzis o 4 w nocy Zuza mega wielka gorączka i bół brzuszka bidulki 2 mąz został w domu musi i tak szukac nowej pracy wiec powysyła cv przy okazji i mi pomoże jutro przy meblach tzn renowacji mmay farbę taką wodną nie śmierdzącą i wpierw trza papierem jeszcze poszorować


Aiwyls my z nowości tylko bajki widzieliśmy
 
hej:-)
ja na razie dołączam do grona "niewyraźnych" nie mogłam dziś wstać rano:confused2: zimno mi strasznie chodź temperatury nie mam:no: czuję gardło i stawy:confused2: a to wszytko zasługa przemokniętych butów:angry: miałam lodowate stopy a palce czerwone jak lakier na paznokciach:zawstydzona/y:
 
Hej :-)

Agatulka to się wam dzieci pochorowały. Szybkiego powrotu do zdrówka.

U nas był wczoraj ból brzuszka, musiałam masować córeczce brzusio.

Bajki u mnie to też norma, mimo, że staram sie ograniczać jak mogę, podsuwając malowanki.

Roksi
u mnie przemoknięte buty to już norma, dlatego jeżdze teraz autobuskami.
Polecam oscilococinum, mnie zaraz postawił na nogi

Czy wam tez chce się spać tak jak mi ?
Mam chwile spokoju, dziecię śpi, mogłabym położyć się, ale obawiam się, że mogę zaspać do doktora. To by było - zaspała na wieczorną wizytę :rofl2:
 
reklama
Madzik, co u was, jak Zosia?

zdrówka dla Maksa i Zuzi:tak:,

mnie Piotrek też oświadczył, że go boli gardło i sma nie wiem, co o tym mysleć:eek:, niby nie czerwone, ale może to początek:confused2:, dziwne też ze zaczęło go boleć w porze pójścia do łóżka:crazy:, nie wiem czy już pędzić do lekarza, bo nie wiem,co przy okazji tam złapie:sorry:

Magda jak kolanko, uważaj na siebie:tak:
 
Do góry