reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

mnie Piotrek też oświadczył, że go boli gardło i sma nie wiem, co o tym mysleć:eek:, niby nie czerwone, ale może to początek:confused2:, dziwne też ze zaczęło go boleć w porze pójścia do łóżka:crazy:, nie wiem czy już pędzić do lekarza, bo nie wiem,co przy okazji tam złapie:sorry:
To ja bym musiała latać do lekarza codziennie, bo Karola ciągle cos "boli" :-D. A tak serio, to nie byłam z nim u lekarza ani przy poprzedniej chorobie w grudniu, ani teraz. I tak zawsze jest stały zestaw leków ;-)
 
reklama
Blu, ale ja jestem z tych mamuś, co strasznie panikują:zawstydzona/y:, ja wiem, o tym:-(, ale tak bardzo się boję choroby, bo on jak już gorączkuje, to tak mocno:szok: i zawsze wtedy, gdy jestem sama, a M w pracy:sorry:
 
Ale lekarz i tak temu nie zaradzi :sorry:.

nie zaradzi, ale mnie uspokaja:tak:, on zna mnie i nie traktuje z tego powodu lekceważąco, że jestem panikarą:zawstydzona/y:, nawet rozmowa przez telefon z nim mi pomaga, fajny ten lekarz, Piotrek bardzo go lubi;-)

teraz mały śpi spokojnie, oddycha równiutko, nie słychać żadnych zmian, mam nadzieję, że mnie nabierał, żebym wykazała większe zainteresowanie nim, aniżeli jesgo pójściem spać:eek:
 
Magdajucha odwiedzam alergologa, ledwo na ślepia widzę.
Współczuję bólu, ja raz leciałam po schodach i to w ciąży juz zaawansowanej byłam, ale na szczęście skończyło się tylko poranionymi rękami i nogami.


Ewelina masz racje, lepiej nie pchac się do kupy wirusów.
Może spróbuj podać oscilococinum.
Może ściemnia, żeby nie spać ?
U nas choróbska są non stop, nawet latem nas nawiedzają :-(

Nie mogłam się oprzeć więc wklejam
http://demotywatory.pl/960000/Dzieciak
 
Ostatnia edycja:
Hello :-)

Wróciłam z poradni patologii ciąży - mały waży 3140, szyjka aż do kości krzyżowej (nie wiem co to dokładnie oznacza, poza tym że jestem szczelna jak konserwa jak to mówi Roksi ;-)), KTG bardzo ładne.

A Karol poszedł właśnie spać :eek:.
 
hej
Blu konserwo kochana:-D jak do kości krzyżowej, to znaczy że nic sie nie dzieje i szyjka jest długa, nie skraca:tak: mój gin całą ciąże przy badaniu mi mówił że, "szyjka długa do kości krzyżowej, wszystko pozamykane":tak: dopiero na przed ostatnim badaniu usłyszałam "szyjka miękka, skrócona, pierwsze ujście rozwiera na palec" z taką diagnozą chodziłam jeszcze 2 tyg. rano przed wieczornymi skurczami usłyszałam "szyjka 1cm" i po 10 godzinach odeszły mi wody:-)
 
reklama
Do góry