reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

witam Nową Mamę :)

moja Wika pospała 1,5 godziny a teraz juz buszuje po mieszkaniu, wzięłam od kumpeli szelki żeby zobaczyc czy bedzie chciała chodzić przy szelkach, ale gdzie tam....tylko zdąże jej pokazać że chce jej założyć i już jest awantura i ryk, dobrze ze nie kupowałam,bo bym kaskę wywaliła tylko
 
reklama
mój mały az sie pali do chodzenia czeka tylko kiedy wyciągne do niego raczki i pójdę
szelki są świetne tylko nie mogę dostać u nas-ile to kosztuje????
Witaj Agusieńska:tak:
my mamy szelki do chodzenia:tak: kosztowały ok 12 ale w sumie córcia w nich nie chodzi:no: muszę je wypróbowac jak pójdziemy na spacer:tak:

Siedzę sama w domu, bo mąż z teściową pojechali zawieźć tort na 18-stkę siostrzeńcowi męża. A synek śpi. Jak mąż wróci to mamy iść do knajpy, a mnie się tak chce spać, że chyba zaraz padnę :-(.
ja też dzisiaj jakaś padnięta jestem:baffled:
 
ja tez mam szelki,ale w ogole nie chce w nich chodzić.. w dodatku jak wstaje to tylko na palcach, chyba to przez chodzik- nie wiem czy to był dobry pomysł zeby go kupować,ale od grudnia go uzywamy i chociaz jest spokój ;-) (troszeczkę;) )..choć obawiam się czy on nie opóźnia chodzenia..
 
Tak Ewelinko -zagladam od czasu do czasu chociaż mam włączony komputer od rana ale dzieci nie pozwalają z niego korzystać .Też kiedys mieszkałam w Bydgoszczy...
PiEkne miasto
 
witam się weekendowo:-)
u nas nocka spokojna, wczoraj na wieczór jeszcze wyciągnełam m do reala bo promocja pamperów jest (42zł jumbopack) i mam spokój. Ale teraz musze sie zbierac do pracy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:kurcze jakbym chciała poleżec jeszcze w łóżeczku:baffled::baffled:jutro nadrobie, a Wam życzę miłej sobotki
 
reklama
Witam sie i ja :tak:
Lekko niewyspana bo moje dziecko drugą noc już wędruje po łóżku i przy okazji mnie woła. Dobrze, że robi krótkie te pobudki to wracam do łózka i śpię dalej.
Dzisiaj nie pochwalę się u nas słońcem bo niebo jest zachmurzone i do tego widzę przez okno jak sie drzewa uginają od wiatru. Chyba nosa z domu nie wychylimy ..:-(

Miłej soboty dla wszystkich i jak ktoś robi porządki to szybkiego uwinięcia się z nimi:tak:
 
Do góry