reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Witajcie Kobitki;-)
wczoraj przed pójściem spać moja córcia obcałowała wszystkie miśki:-D a jak powiedziałam daj buziaczka mamie to mnie olała:baffled: a tatusia pocałowała:wściekła/y:

mama dzisiaj spotkanie klasowe:tak: ale coś czuje że będzie bardzo mało osób
 
reklama
hejka:-)

do nas dzisiaj przychodze rodzice na obiad imieninowy, wiec dzisiaj bedzie duzo roboty :sorry2:

nocka srednia...o polnocy poszla butla i o 5 rano :baffled:

mój mały az sie pali do chodzenia czeka tylko kiedy wyciągne do niego raczki i pójdę
szelki są świetne tylko nie mogę dostać u nas-ile to kosztuje????

ja kupowalam za 11 czy 12 zl...nie pamietam dokladnie :sorry2:
ale nie uzywalam ich jeszcze do chodzenia, kupilam je z mysla, ze beda do sanek, a tu sniegu w ogole nie ma :baffled:
 
Dzień dobry :-)

Jak mąż wróci to mamy iść do knajpy, a mnie się tak chce spać, że chyba zaraz padnę :-(.
No i padłam, mąż poszedł sam :-). Ale dzisiaj się wyspałam do 9-tej, więc nie odpuszczę ;-).

w dodatku jak wstaje to tylko na palcach, chyba to przez chodzik- nie wiem czy to był dobry pomysł zeby go kupować,ale od grudnia go uzywamy i chociaz jest spokój ;-) (troszeczkę;) )..choć obawiam się czy on nie opóźnia chodzenia..
Mój też staje na palcach, chociaż nie mamy chodzika.

Tej nocy Karol o północy zjadł (a właściwie wypił) jakieś 150 ml samego mleczka i spał do 6:30. Myślę, że wszystko zmierza ku dobremu :tak:
 
Przedwczoraj w programie "Kawa czy herbata" była pani profesor meteorolog i powiedziała, że klimat się zmienił i teraz śnieg należy traktować jako anomalię pogodową :szok:.


o zesz :szok:
to po co mamy sanki :-D
ja chce z dzieckiem na sanki chodzic i zjezdzac z gorki :-p


robi nam sie British pogoda :baffled:
czyli badziewiasta :dry:
 
hejka:-)
nocka srednia...o polnocy poszla butla i o 5 rano :baffled:

U nas dokładnie tak samo :-) a rano już od paru dni nie chce jeść, dopiero jakieś dwie - trzy godzinki od wstania wchłania kleik + sinlac + jabłuszko lub jagódki (dzisiaj np)

Mój też staje na palcach, chociaż nie mamy chodzika.
:tak:

Pytałam o to stawanie na paluszkach ortopedę ostatnio i powiedział, że tak niektóre dzieci uczą się chodzić i mam nie panikować :tak:

Przedwczoraj w programie "Kawa czy herbata" była pani profesor meteorolog i powiedziała, że klimat się zmienił i teraz śnieg należy traktować jako anomalię pogodową :szok:.

Synoptycy dość często się mylą więc może i tym razem :-)

A my dzisiaj pierwszy raz zostawiamy w nocy nasze Dziecię i idziemy do kolegi na 30-stkę :-p Szymek będzie grzecznie (mam nadzieję) spał pod czujnym okiem cioci. A my będziemy czujni pod telefonem :tak::-)
 
Mozecie sobie wyobrazic jak czytam ze wasze pociechy tyle mleczka piją to zazdroszcze wam.....ale dobrze macie ,mój synek nie pije mleka odkąd skonczył 7 miesięcy -wogóle nie akceptuje mleka ani nic co jest zwiazane z mlekiem-to straszne bo niewiem co mam mu dawac jeśc ,za chlebem tez nie przepada wrecz wogóle odwraca głowe gdy chce mu dać chlebek.Niewiem czym on zyje ??? mało waży i mało je-ale co mam zrobic na siłe mu wpychac?
 
Fredzik wyobraz sobie, ze tez mielismy isc dzisiaj na 30-tke, ale znajomi sie rozchorowali i imprezka przesunieta na inny termin jeszcze nie znany ;-)

Agusienka a ile twoj synek wazy? i co na to, ze nie pije mleczka mowi lekarz? kazal zastapic je innymi produktami z nabialem?
 
reklama
Do góry