reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Wika po unormowaniu się kupek jest złotym dzieckiem, nie płacze, nie marudzi. Super. Nawet sąsiadka się pytała, czy ją wywieżliśmy do dziadków bo jej nie słychać, jakby dziecka nie było:-):-) A teraz biorę się za poszukiwania niani, bo od września musze wrócić do pracy:-(
 
reklama
kasia ja też, jeśli dostanę urlop wypoczynkowy, to wracam do pracy od września a mała zostanie z teściową.
Kurczę, nie wyobrażam sobie zostawić ja na tyle godzin z kimś innym niż mąż ...
 
Niestety mój mąż też pracuje a do teściowej mam 30 km, a szczerze mówiąc to na razie teściowa została z nią 4 godziny i też bym się bała ją zostawić. Ale pocieszam się tm że Wika bedzie miała prawie 6 m-c.
 
ja naraziejeszcze opowrocie do pracy nie mysle
po macierzynskim koty konczy mi sie w czerwcu ide na wychowawczy nie platny ale jakos pzrezyjemy
jeszcze pol roku z nim zostane
a potem zobaczymy

no chyb a ze za ciezko bedzie nam zyc z jednej pensji to wtedy wruce na 3 dni
zobaczyny narazie chce zostac w domku
 
a co to za ksiazka dokladnie
tzn jaki tytul bo jak bede w pl to moze sobie zakupie skoro tak polecacie
mam "pierwszy roz zycia dziecka ale jakos nrazie nie przydala mi sie
nie bylo w niej niczego czego juz wczesniej nie wiedzialam
 
Ja też miałam plany półrocznego urlopu wychowawczego ale wezmę rok i ewentualnie skrócę - jutro jadę w tej sprawie do firmy:tak:nie chcę wracać do pracy, dobrze mi teraz:tak::-D wszystko zależy od finansów:-(

Miloku - książka o której dziewczyny piszą to- Język niemowląt - Tracy Hogg
Oluś jest Średniaczkiem - dajcie znać jakie temperamenty mają wasze dzieci:-)
 
Zombus - gratuluję ujarzmienia dziecka;-):-D i oczywiście trzymamy kciuki.
A ja polecam jeszcze - "Każde dziecko może nauczyć sie spać" autorstwa Annette Kast-Zahn i Hermut Morgenroth
 
kasia ja też, jeśli dostanę urlop wypoczynkowy, to wracam do pracy od września a mała zostanie z teściową.
Ja też od września chcę wrócić do pracy :tak: Gdyby nie finanse, to pewnie posiedziałabym w domu dłużej.. Piotruś zostanie najprawdopodobniej z teściową.. Zobaczymy jeszcze :happy:

Witam nowe marcówki :-)
 
reklama
a ja musze się pochwalić że wokońcu się zmobilizowaliśmy i urządzamy pokój dla Natalki:-) ściany różowe już są tzn. wcześniej pomalowalismy jeszcze przed porodem, panele połóżone, sofka i dywanik zmówione:tak: jutro po firankę :tak: no i jeszcze kompa muszę wyeksmitowć tylko gdzie ja go postawie:confused:
 
Do góry