reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
dzień dobry...
kolejny dzień czas zacząć.
Musiałabym złapać siuśki córki, ale to oznacza, że za jakąś godzinę musiałabym wyjść na spacer - oczywiście pod warunkiem, że córa postanowiłaby się wysiusiać i że ja bym to złapała - no ale nie mam siły jeszcze ruszyć się z wyrka, ani tym bardziej z domu...chyba sobie to na jutro lub poniedziałek zostawię ;-)
 
hej kochan emamuski, jak macie chwilke to zaglosujcie
wink2.gif
bede wdzieczna bardzo
wink2.gif
pozdrawiam - mama styczniowa
wink2.gif


uFOTO.pl - konkurs
 
Dzień dobry wszystkim Mamusiom:-)
My niestety dalej walczymy z kupkami i tylko czopki pomagają. :wściekła/y::wściekła/y::baffled::baffled: Dwa dni robiła juz sama, ale teraz znów nie moze. Już miałam nadzieje, że jej przeszło. Poza czopkami nic nie pomaga, ani Debridat, ani herbatki, ani Lakcid.
Nie chcę Wiki do nich przyzwyczajać i chyba musze wybrać sie do innego pediatry, może cos wymysli na te kupki. Dziewczyny, czy wy wyjeżdżacie na wakacje z maluchami, bo mnie korci jechac nad morze, ale mąż się boi , ze Wika jest za mała:baffled::baffled:
 
Ja bym chętnie pojechała, ale raczej nic z tego - ale z zupełnie innych względów, nie z powodu wieku córki, bo na pewno wszystko byłoby fajnie :tak:
 
Jeżeli chodzi o wakacje, to ja może z maluszkiem pojadę w góry do domku mojego taty. Planujemy tam z resztą urządzić chrzciny w sierpniu.

Nad morze też bym chętnie pojechała, ale raz że od nas strasznie daleko, dwa że z kasą trochę cienko, a trzy że z maluchem i tak nie poplażowałabym za bardzo ;-). W przyszłym roku za to planujemy podróż do ciepłych krajów :-).
 
reklama
kasia580 - u nas podobne problemy, nadal, ale czopka nie dawałam.. Dziś mały zrobił kupkę po masowaniu brzuszka, przyciskaniu nóżek do brzuszka, herbatce rumiankowej.. Może pomogło też to, że mierzyłam mu temperaturę ze dwa razy (wczoraj był szczepiony i boję się reakcji w postaci gorączki)..
 
Do góry