reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

JMM - życzę zdrówka Twojej córeczce:-) Wyobrażam sobie jaki to stres:-( Wszystko będzie dobrze;-)

W nosie Olka też zawsze cos siedzi, codziennie zapuszczam mu wodę morską i wyciągam gilasy fridą;-) nawet nie protestuje;-)
Ogólenie synek wesołek się zrobił - rano wita mnie pięknym uśmiechem, a w dzień wdzięczy sie do różnych przedmiotów:-D jest coraz fajniejszy:-D no i grzeczniutki:tak: . Brzuszek czasami dokucza ale już nie tak często :tak:
Jedyne co mnie niepokoi to skaza - na rączkach ma szorskie plamy i w związku z tym o mleku i jaajkach mogę tylko pomarzyć;-)
Opycham się suchymi bułami i ciachami - w ten sposób raczej nie schudnę:baffled: ;-) :-D a i tak chodzę głodna:no: :tak:
pozdrawiam
 
reklama
agutek- jak tam po szczepieniu??
ja jestem ciekawa ile Wiki wazy, bo przez pierwsze tygodnie mało przytyła. Zobacze w piatek:-)
 
Wiki przez piersze 3 tygodnie przybrała 400g, ale lekarka nic mi nie mówiła, ale to chyba trochę mało. Zobaczymy teraz w piątek jak pójdziemy:happy:
 
Justine - współczuję :-( Dużo zdrowia dla Laurki :tak:

Tak a'propos chrzcin.
Ile daje się księdzu za taką "przyjemność"?
My damy chyba 100 zł :rolleyes:

Dziewczyny, czy wasze Maluszki też dzisiaj grymaszą?? Wiktoria dzisiaj strasznie marudzi aż jej nie poznaje i nic nie pomaga, nawet rączki. Może to przez pogodę bo u nas nie jest za ciekawa
Ja już dzis ocipca dostaję!! (teraz wrócił maż wieć mogłam siąść przy kompie)
Moje dziecko to meteopata!!! Dzis od rana się chmurzyło, padało, nawet grzmiało a on był marudny PRZEOKROPNIE!!. Praktycznie od 6 rano wisiał na cycku z niewielkimi przerwami na przewijanie, ryczenie, obserwowanie.
kasiu, debiutantko - u mnie podobnie, wczoraj Piotrek był normalnie niemożliwy :eek: Wisiał cały dzień przy cycku, a jak go odkładałam do łóżeczka to się darł :sick:

Wczoraj minęło 9 tygodni i ważyl 4670g a więc w porównaniu do marcówkowych dzieci mało :-( ale widzę, że rośnie bo już nie ma takich łydek -patyczków, łapki też ma pulchniutkie. Mam nadzieję, że nie jest głodny...
debiutantko - Piotruś ma już 2,5 miesiąca i waży ok. 5300 gram. Czyli od dnia narodzin przybrał na wadze ok. 2300 gram :happy: Pani doktor dziś powiedziała, że to wcale nie mało.. Piotruś jest długi, nosi już ciuszki rozmiaru 68, ale nie jest pulpecik i wcale mi to nie przeszkadza ;-)
Ja się całe życie odchudzam, to może przynajmniej moje dziecko nie będzie musiało ;-) :-D :laugh2:
 
Dzisiaj znów kryzys.:-:)sick:
a wczoraj było tak pięknie - cały dzień spała <i jadła> a dzisiaj cały czas płacze, ulewa,nie śpi, kopie nóżkami i cały czas musze ją trzymać przy cycku albo nosić...:-( może to przez to cholerne żelazo, nie wiem:baffled:
w piątek ide do kontroli, w węźle zbiera sie ropa ale ja nie mam serca jej tam cisnąć. sama nie chce wyjść :no:(a wczoraj sama wyciekała)
dziewczyny życze Waszym pociechom zdrowia,
mam nadzieje że Laurze sie polepszy. zauważyłam że co drugi dzień ma gorszy. ide spać. Dzisiaj jesteśmy obie bardzo zmęczone:sick:
 
Dzień dobry...mam nadzieję, że dzisiaj wszystkie dzieciaczki będą się dobrze czuły i będą grzeczne.
Moja księżniczka urządziła sobie pobudkę przed 6 i ani myśli już spać :-D No ale ma prawo, bo wczoraj grzecznie szybciej zasnęła :tak:
 
Dzień dobry :happy:

Ja od 5 do 7 próbowałam jeszcze cosik się zdrzemnąć, ale Piter mi nie dał.. W końcu wstaliśmy koło 7. Teraz leży pod karuzelką i oby jak najdłużej :eek: Fatalnie się dziś czuję, niedobrze mi, głowa boli i ogólnie jakaś taka słaba się czuję :sick: Może to po wczorajszej całodniowej bieganinie...

JMM - współczuję.. :-( Ja też bym nie potrafiła wyciskać ropy :sick: Dużo, dużo zdrówka dla Laurki :happy:
 
reklama
A my dopiero teraz wstałyśmy, Wika cała noc spała i nawet jeść nie chciała.
JMM- 3 maj się, dużo zdrówka dla Malutkiej :)
 
Do góry