reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
no wlasnie ja dxisiaj dostalam@:( bu a bylo mi tak dobrze
juz wiem skad ten spadek formy i przygnebienie
jakos nadwyraz bolacy jest ten okres
moze dlatego ze pierwzy od jakiegos czasu


Już:confused: :confused: :confused: po pierwszym porodzie na okres czekałam pół roku:tak: z drugiej strony jak jest to ma się kontrolę, nie?;-)

Olek przekroczył 6 kg kilka dni przed ukończeniem 2 -go mca życia:tak:
pozdrawiam
 
magdakap, ale ty karmiłaś wtedy pewnie piersią co? :happy:

6 kg?? o jacie, ale te wasze dzieciaki przybierają na wadze szybko! :-)
 
magda ja juz od prawie 3 tyg nie karmie pirsia i to pewnie dlatego

ale te nasze pociechy rosna
tristanek papusny sie zrobil jak ne iwme
tak jak urodzil sie chydy jak pajak to teraz jest okraglutki jak ksiezyc :-D
 
Trochę nie zaglądałam do Was, ale już jestem z powrotem. Byłyśmy w szpitalu:-( , bo Wiktoria miała biegunkę. Nawet nie chcę sobie tego przypominać. Jak zakładali jej wenflon to ryczałyśmy obie. Te pieprzone baby nie chciały mnie wpuścić do zabiegowego, a jak już tam się wepchałam (słyszałam jak córcia przeraźliwie płacze) to wyganiały mnie, ale i tak postawiłam na swoim. Mam chyba do tego prawo, żeby z nią być?

Mam do Was pytanie. Jak pieluchować dzieciaczka? Wiem, że na pampersa tetrowe pieluchy, ale jak i ile? Nie wychodzi mi to. Mała pokręci się trochę i już ma nóżki prosto. Lekarz powiedział, że jest dobrze z jej stawami biodrowymi, ale żeby miesiąc pieluchować:eek: Nie mam pojęcia po co, skoro jest dobrze? Chyba, że z niego taki specjalista:no: Jak z naszej pediatry:wściekła/y:
 
Trochę nie zaglądałam do Was, ale już jestem z powrotem. Byłyśmy w szpitalu:-( , bo Wiktoria miała biegunkę. Nawet nie chcę sobie tego przypominać. Jak zakładali jej wenflon to ryczałyśmy obie. Te pieprzone baby nie chciały mnie wpuścić do zabiegowego, a jak już tam się wepchałam (słyszałam jak córcia przeraźliwie płacze) to wyganiały mnie, ale i tak postawiłam na swoim. Mam chyba do tego prawo, żeby z nią być?

Mam do Was pytanie. Jak pieluchować dzieciaczka? Wiem, że na pampersa tetrowe pieluchy, ale jak i ile? Nie wychodzi mi to. Mała pokręci się trochę i już ma nóżki prosto. Lekarz powiedział, że jest dobrze z jej stawami biodrowymi, ale żeby miesiąc pieluchować:eek: Nie mam pojęcia po co, skoro jest dobrze? Chyba, że z niego taki specjalista:no: Jak z naszej pediatry:wściekła/y:
często tak mamy robią nawet jak dziecko nie ma problemu z bioderkami to i tak pieluszkują:tak: znajoma nie pieluszkowała i córka jak miała 3 miesiące to musiała leżeć w takich specjalnych majtkach ciężko było to wykleczyc u niej i te majtki miala aż do 8 miesiąca bidulka:sick:

Natalkę też pieluchowałam przez miesiąc i zakładałam na pampersa pieluche tetrową i dodatko ją masowałam tzn. jak rozkładał nóżki na boki to zataczałam jej nóżkami takie koła od wewnątrz do zewnątrz byłyśmy na kontroli i wszystko jest już ok
 
Ja kiedyś oglądałam program dziecięcy, gdzie rehabilitant wypowiadał się, że nie pielu****e się dzieci jeśli lekarz nie stwierdzi, że jest coś nie tak.

Ale każdy robi jak woli ;-)

Myślę roksi, że w przypadku twojej koleżanki sprawa została za późno zdiagnozowana, albo był to jakiś wyjątkowo mocny przypadek, że zalecili te majtki, bo z reguły po usg bioderek wystarczy samo pieluchowanie jeśli jest drobna wada. :happy:

U nas lekarz dwa razy już oglądał bioderka małej i nic nie powiedział. Mam nadzieję, że to oznacza, że wszystko jest w porządku. Chyba by coś powiedział nie?

A mi dzisiaj wyszły 3 szwy. Ciekawe ile mi ich tam założyli, czy jeszcze coś wylezie?
 
magdakap, ale ty karmiłaś wtedy pewnie piersią co? :happy:

6 kg?? o jacie, ale te wasze dzieciaki przybierają na wadze szybko! :-)


Fakt, karmiłam piersią i dopiero jak zaczęłam w 6 mcu wprowadzać słoiczki to dostałam okres:tak: ale różnie to bywa. Nie spieszy mi się;-)

Co do pieluchowania, to jak wszystko oki to po co?
 
ja nic nie robie dopuki nie powiedza ze cos mam robic;-) :-D

dziewczyny jak oduczyc tristana budzenia sie tyle razy na jedzonko w ciagu dnia?
3 razy sie budzi i godzine i zabiera


a wogule to jestem mieka dupa bo synek co rano juz od paru dni laduje u nas w lozku i spi z nami
budzi sie o 5 to go przebieram karmie gadam z nim troche i on u nasw wyrku zasypia na troche
a mialam tego nie robic
ale jak go do wyrka nie bralam to musialam co 2 minuty wstawac do niego bu mu dydo wylatywal i sie budzil albo trzeba bylo go za raczke trzymac
a tak ja sobie przysypiam jeszcze a on spokojniejszy spi
ale potem bedzie problem:baffled: nie?:confused:
 
reklama
a wogule to jestem mieka dupa bo synek co rano juz od paru dni laduje u nas w lozku i spi z nami
budzi sie o 5 to go przebieram karmie gadam z nim troche i on u nasw wyrku zasypia na troche
a mialam tego nie robic
ale jak go do wyrka nie bralam to musialam co 2 minuty wstawac do niego bu mu dydo wylatywal i sie budzil albo trzeba bylo go za raczke trzymac
a tak ja sobie przysypiam jeszcze a on spokojniejszy spi
ale potem bedzie problem:baffled: nie?:confused:
u mnie to samo Natalka zasypia u siebie w łóżeczku a w nocy jak ją zabieram do karmienia to zostaje u nas do rana:zawstydzona/y: zawsze sobie obiecuje że ja odniose do siebie tylko czekam aż zaśnie ale to zazwyczaj ja pierwsza zasypiam:laugh2:
 
Do góry