reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

witajcie!

ja dzisiaj jakaś zmęczona jestem. Jedzonko było po północy, między 3 a 4 i po 6 :baffled: Na szczęście po ostatnim karmieniu młoda zasnęła i ja sobie też pospałam do 9 :tak:

Co do zasypiania to u nas praktycznie nie ma jakiś większych z tym problemów. Córcia zasypia sama. No chyba, że na siłę chce się ją położyć wtedy, kiedy ona jest aktywna to wiadomo, że nie pośpi. Ale po kąpieli i karmieniu zaczyna przysypiać, wtedy ją odkładam do łóżeczka i sama zaśnie :tak:
W dzień często też sama się "lula" do snu.

Mam nadzieję, że tak zostanie :eek: ;-)
 
reklama
Witajcie !
My w tym tygodniu wybieramy się na szczepienie, czy któraś z Was zdecydowała sie na szczepionkę skojarzoną, czy dajecie te pojedyńczo tak jak kiedyś my byłyśmy kłute...tyle opinii na temat tych szczepionek, nie wiem która opcję wybrać..:baffled:
 
Witajcie !
My w tym tygodniu wybieramy się na szczepienie, czy któraś z Was zdecydowała sie na szczepionkę skojarzoną, czy dajecie te pojedyńczo tak jak kiedyś my byłyśmy kłute...tyle opinii na temat tych szczepionek, nie wiem która opcję wybrać..:baffled:


Kamilas ja tydzień temu szczepiłam Malego skojarzoną - infanrix hexa.

To jeszcze uzupełnię, że kłucie było jedno - w udo. A szczepionka 6w1.
 
Ja też szczepiłam skojarzoną, ale jakąś inną i w sumie Piotruś był kłuty dwa razy - w udo i w ramię.. A w przypadku tych bezpłatnych szczepionek byłyby 3 kłucia.

miloku - ja też się tak pocieszam ;-) :-)
 
mam pytanie:confused: bo coś mnie zaniepokoiło pisałam ostatnio że plamienia już się u mnie skończyły a tu dzisiaj cały dzień mam plamienia i to takie krwiste:szok: zastanawiam się czy to nie @ bo od kilku dni moja córka przesypia karmienie w nocy:confused: ale z drugiej strony wczoraj z mężem trochę rozrabialiśmy:zawstydzona/y: i to moze od tego sama nie wiem:eek:
 
no to mamy odpowiedz
pojawil sie @
ale przynajmiej kontrole beziesz miala

u mnie sie juz skonczyl ale teraz zaczal mnie brzuch bolec jeszcze bardziej niz przy okresie i jakis wydenty jest :confused: :confused: :confused:
dziwne a moze ma tak byc:confused: :confused:
 
reklama
Do góry