reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Ewa0381 mój Mateusz ma chyba dokładnie to samo, koleżanki córeczka tez i im pediatra powiedział, że to trądzik niemowlęcy związany z hormonami, które dzieci mają jeszcze od mam. Mnie pediatra powiedziała, że to moze byc od proszku ale wg mnie gdyby to był proszek to wysypąło by go na całym ciele a nie na głowie ... Mówiła żeby smarowac np. Bepantenem ale jakoś nie sądzę żeby on pomagała, tym bardziej, że Malego to nie swędzi bo sięnie drapie wiec stawiam na ten trądzik.


ja byłam dzisiaj z Maddoxem na rutynowej kontroli u lekarza
i mi powiedziano, ze nic sie nie robi z tym trądzikiem, to od hormonów i samo znika :tak:
 
reklama
Witajcie mamy marcowe!!! Przede wszystkim gratuluje wszystkim szczęśliwym rodzicom pociech!!

Jestem mamą lutową i mam prośbę!
Dziewczyny jak znajdziecie chwilkę czasu i ochotę to bardzo was proszę o wypełnienie ankiety. Posłuży mi ona do pracy magisterskiej :tak::tak:

Tu jest ankieta

Będę bardzo wdzięczna!


dziękuje za gratulacje i gratuluję lutowej mamie :-)

wypełniłam ankietę i wysłalam :-)
powodzenia w pisaniu pracy
moje też sie opierała na ankiecie ;-)
 
Ja tez gratuluje mamusi lutowej
obiecuje ze jak chcwilke wolniejsza bede miala zajrze do ankiety


Melanie a wiesz ze masz 3 miesiace na zlozenie papierow ,tzn nie tylko na zlozenie ale na ich rozpatrzenie
wiec radze jak najszybciej skladac
a mowie oczywiscie o tym tutaj , ja sie w pl nie ubiegam

Dziewczyny jak czasto wasze dzieci jedza
Tristan ma juz 7 tygodni i je czesciej niz na poczatku tak co 2 godzinki w ciagu dnia a w nocy co 4

jak oduczyc go tego nocnego karmienia kolo 2,3
to chyba moja wina b cvzasmi jak dluzej siedze i daje mu jeszcze amu kolo 23 to do 5 mi spi
ale ostatnio jestem tak zmeczona ze jak tylko on zasnie to ja tez zasypiam
i do 23 nie wytrzymyje
chyba sobie budzik zaczne nastawiac
 
Dziewczyny jak czasto wasze dzieci jedza
Tristan ma juz 7 tygodni i je czesciej niz na poczatku tak co 2 godzinki w ciagu dnia a w nocy co 4

jak oduczyc go tego nocnego karmienia kolo 2,3
to chyba moja wina b cvzasmi jak dluzej siedze i daje mu jeszcze amu kolo 23 to do 5 mi spi
ale ostatnio jestem tak zmeczona ze jak tylko on zasnie to ja tez zasypiam
i do 23 nie wytrzymyje
chyba sobie budzik zaczne nastawiac

Ja też mam wrażenie, że Olek częściej podjada niż wcześniej. Spać idzie ok 20:00 a potem budzi sie na jedzonko ok 12-01 w nocy, potem 3-4 w nocy i jeszcze 5- 6 czyli czesto:happy:


Pierwsze szczepienie a my mamy już opóźnienie - synuś zdrowy ale z powodu mojej anginy mamy przyjść po 22 kwietnia:-(
Przypomniałyście mi o tym becikowym, tyle ostatnio u mnie się dzieje, że zupełnie wypadło mi z głowy;-) fajnie dodatkowa kaska będzie:tak:

W niedzielę mamy imprezę rodzinna - chrzciny - i ja podaję:baffled: Nie cieszę sie bo to juz 5 dziecko, do którego mnie poproszono, nie mam sie w co ubrać (wszystkie bluzki za małe przez te mleczarnie:baffled: ) no i zimno mi pod noskiem wyskoczyło:baffled:.

Do zgubienia zostały mi tylko 2 kg ale i tak bioderka i brzuch za duże:confused:
 
Dziewczyny jak czasto wasze dzieci jedza
Tristan ma juz 7 tygodni i je czesciej niz na poczatku tak co 2 godzinki w ciagu dnia a w nocy co 4

U nas jedzenie jest praktycznie przez całą dobę co 2h :sick: Czasami już wymiękam.

Zdarzają się w nocy troszkę dłuższe przerwy, ale niewiele :no:
 
Jeju ak ja bym chciała, żeby moje dziecko o tej zasypiało :rolleyes:


Kąpiemy ją po 19, a ona potem ma fazę takiej aktywności, że ani myśli o spaniu. Zasypia między 22 a 23...wszystko zależy od jej humoru, a my nigdy nie mamy wieczora tylko dla siebie :baffled:

Agutek, nie wiem jaka oprawa towarzyszy usypiania Waszej niuni ale podpowiem, że ja po kąpieli jeszcze karmię i wyciszam synka a dookoła jest już wygaszone światło i cisza. Mąż czyta w tym czasie bajkę córce a ja walczę z synkiem bo takie odkładanie do łóżeczka trwa czasami nawet 30 minut, nie zawsze od razu chce spać.
Popracujcie nad tym bo 22 -23 to późna pora a juz nawet tak male dziecko przyzwyczaja się do utartych schematów. No i racja - czas dla siebie - to jest to!;-) Powodzenia!


Mysia - i ja wypełniłam.
 
reklama
Agutek, nie wiem jaka oprawa towarzyszy usypiania Waszej niuni ale podpowiem, że ja po kąpieli jeszcze karmię i wyciszam synka a dookoła jest już wygaszone światło i cisza. Mąż czyta w tym czasie bajkę córce a ja walczę z synkiem bo takie odkładanie do łóżeczka trwa czasami nawet 30 minut, nie zawsze od razu chce spać.
U nas podobnie - kąpiel koło 19, potem światła gasimy, cisza, karmię małego i jeśli tylko nie boli go brzuszek to usypia i odkładam go do łóżeczka :tak: Następne karmienie koło 1, potem ok. 4 i ok. 6-7 :tak:
A jak go brzuszek boli to nieraz się razem męczymy do 22-23..
 
Do góry