reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Taaaaaaaaaaak, skąd ja to znam:-D:-D:-D, tyle że mój juz wyczaił, jak można je w ogóle zerwać:szok:, także ja ciąglę przyszywam sznureczki:tak:;-),
powodzenia elahar:-D:-)

No ładnie :-) Ja mam silną kobietkę i jak by je zerwała to chyba się nie zdziwię.

Moje dziecko ma jeszcze jeden dziwny nawyk Mianowicie wkłada smoka zawsze "do góry nogami". Nawet jak ja jej włoże dobrą stroną to ona wyciąga i sobie go przekręca. Czy wasze też tak robią?
 
No ładnie :-) Ja mam silną kobietkę i jak by je zerwała to chyba się nie zdziwię.

Moje dziecko ma jeszcze jeden dziwny nawyk Mianowicie wkłada smoka zawsze "do góry nogami". Nawet jak ja jej włoże dobrą stroną to ona wyciąga i sobie go przekręca. Czy wasze też tak robią?


u nas to samo :szok:
a ze smoczek ma ta obudowe specjalnie wyprofilowana a ona wklada odwrotnie to ten plastik ma na nosie :sorry2:
ja jej odwracam a ona za chwile i tak odwrotnie go wklada :crazy:
 
u nas to samo :szok:
a ze smoczek ma ta obudowe specjalnie wyprofilowana a ona wklada odwrotnie to ten plastik ma na nosie :sorry2:
ja jej odwracam a ona za chwile i tak odwrotnie go wklada :crazy:

Dokładnie tak jak piszesz, smoczek zachodzi na nos i wygląda śmiesznie. Ale ja sie zastanawiam czy na dłuższą metę tak mozna, czy to nie szkodliwe dla zgryzu?

Ale ten smoczek jest symetryczny, czy wyprofilowany?
Jest wyprofilowany i chyba ta odwrotna strona jej lepiej pasuje. Bo nawet na śpiąco go przekręca.
 
reklama
Do góry