reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

to moja Wiktoria jakos od samego początku sama sobie ustawiała smoczek na dobra stronę nawet czasami jak jej włożyliśmy tą niewłaściwą to sobie przestawiała.
 
reklama
Dokładnie tak jak piszesz, smoczek zachodzi na nos i wygląda śmiesznie. Ale ja sie zastanawiam czy na dłuższą metę tak mozna, czy to nie szkodliwe dla zgryzu?


Jest wyprofilowany i chyba ta odwrotna strona jej lepiej pasuje. Bo nawet na śpiąco go przekręca.


specjalnie sprawdzilam czy nasz jest profilowany czy symetryczny i na szczescie jest symetryczny, tylko tarczka jest profilowana :-p


ja juz w domciu :rofl2:
zmeczona jakas dzisiaj jestem....ale w drodze powrotnej zaszlam do solarium i sie troche nagrzalam :happy: ja chce juz wiosny :crazy:
 
zobaczcie co dostalam dzisiaj jako motto dnia :-)

Motto na dzis...

Zima, stok. Na stoku narciarz w pelnym ekwipunku, gogle, kask, fajny
kostium.
Jedzie... nagle na muldzie podskakuje, obraca go, wlatuje w drzewo....
Wstaje... kijki zgniecione, narty polamane, strój ropieprzony, gogle
rozbite,cala twarz we krwi, pare zebów brakuje...
Otrzepuje sie, patrzy do góry i mówi:


"
K****, i tak lepiej niz w pracy!!"



i tego bede sie trzymac :-D

 
Witam
Ja tylko tak szybko SIę melduje bo komp dalej nie naprawiony:wściekła/y:
W sumie to teraz się ciesze że my nie dawaliśmy smoczka, teraz nie ma problemu z oduczaniem:tak:
wszystkiego najlepszego dla Wiktorii i Piotrusia na 10 miesięcy:tak::-)
u nas niestety katarek się przyplątał, bylam dziś tylko żeby sprawdzić czy nie zleciał do oskrzeli, ale jest OK, jakby się pojawił kaszelek to mam dawać syropek prawoślazowy, a teraz to disnemar, cebion i wapno, i maść majerankowa. lubię takich lekarzy co od razu nie dają antybiotyku:tak:
 
reklama
Do góry