reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

hej!

coś ostatnio płodne jesteście;-)

agutek - masz rację z tą presją, ja właśnie tak czuję, szybko zaczęła chodzić, dużo mówi to jeszcze i nocnik by się przydał:sorry2:, wrzucam na luz, za Twoją radą i posadzę raz dziennie, nie spodziewając się efektów;-)


Kolejni 10 Miesięczniaki - 100 lat 100 lat

ależ cudownie mieć ferie...czytam książki w dzień, dużo spacerujemy, rozmawiam z mężem do woli, leżę...BAJER!!!

na zamkniętym fotka z dzisiejszego całkiem samodzielnego spacerku:-D
 
reklama
Moje dziecko ma jeszcze jeden dziwny nawyk Mianowicie wkłada smoka zawsze "do góry nogami". Nawet jak ja jej włoże dobrą stroną to ona wyciąga i sobie go przekręca. Czy wasze też tak robią?

Córcia kręci smoczkiem na wszystkie strony, bawi się wkładając go różnie, nawet druga stroną, albo bokiem, ale w końcu wkłada go prawidłowo. Używaliśmy smoczka tylko do zasypiania, a już od jakiegoś czasu jak córcia się w nocy kreci i włożę jej smoczka, to go wypluwa. Chyba się z nim pożegamy niedługo.

Gorące buziaczki dla 10 miesięczniaków
zdrówka dla Wikusi:tak:

My też się dołączamy do życzeń. Niby dzieciaczki urodzone w tym samym m-cu, a jednak między niektórymi róznica prawie miesiąc.

W dodatku Madzia jeszcze rozcięła sobie główkę od tego walenia w szczebelki przy podnoszeniu się.

życzymy Madzi mniej przygód;-) Wiktoria z kolej pracuje nad jakimś guzem, zawsze łapałam ją jak spadala z łóżka i teraz nie uważa tylko rzuca się przed siebie, śmiejąc się przy tym. A wasze dzieciaczki schodzą same z łóżka?

Witam
Ja tylko tak szybko SIę melduje bo komp dalej nie naprawiony:wściekła/y:

soppana a co się dzieje z komputerem?
 
ależ cudownie mieć ferie...czytam książki w dzień, dużo spacerujemy, rozmawiam z mężem do woli, leżę...BAJER!!!

nawet nie wiesz jak ja ci zazdroszcze tych ferii kochana :sorry: oj przydalyby mi sie przydaly :rolleyes:

soppana zdrowka dla was! dobrze, ze oskrzela czyste :tak:
 
Dziękujemy . A ja muszę to łóżko bardziej zabezpieczyć .
Uważaj z zabezpieczaniem. My musieliśmy maksymalnie obniżyć ochraniacz bo nasz artysta zaczął po nim się wpinać, podciągać na rączkach i baliśmy się, że w końcu górą wypadnie.
Moje dziecko ma jeszcze jeden dziwny nawyk Mianowicie wkłada smoka zawsze "do góry nogami". Nawet jak ja jej włoże dobrą stroną to ona wyciąga i sobie go przekręca. Czy wasze też tak robią?
Szymek też tak robił, a w zasadzie czasem jeszcze mu się zdarza, nie wiem o co mu z tym chodzi:-) DLatego teraz kupuję smoczki aventu sensitive (one mają jednakowe obie strony (takie wklęśnięte).

A u nas ... Szymek chodzi SAM :-):rofl2: Ale jaja:-D Tylko biegania na maksa więcej :baffled: ale fajnie jest. Jak wrzucę na chomika filmik to wstawię na zamkniętym (jeszcze nie wie czy coś wyszło :-p;-))

Najlepsze życzenia dla 10 - miesięczniaków
 
Piotruś za posrednictwem mamusi dziekuje za wszystkie zyczenia:tak:,

Mój ze smoczkiem robi jeszcze co innego, wkłada sobie do buzi razem z dołem tarczki:szok:, nieopatrznie ostatnio kupiłm niesymetryczny i z profilowaną tarczką, z innymi takiego numeru nie może zrobić:-D:-D


Madzikm, ja też nie czytam BB przez cały dzień (syn nie daje:no:), a potem nadrabiam zaległości i chce jak najszybciej wszystko przeczytać:tak:, więc czytałam Twojego posta "ale jesteście podłe" i myslę sobie dlaczego:baffled:? Dopiero za drugim podejściem doczytałam płodne :-D:-D:-D
 
No ładnie :-) Ja mam silną kobietkę i jak by je zerwała to chyba się nie zdziwię.

Moje dziecko ma jeszcze jeden dziwny nawyk Mianowicie wkłada smoka zawsze "do góry nogami". Nawet jak ja jej włoże dobrą stroną to ona wyciąga i sobie go przekręca. Czy wasze też tak robią?
mojej tez się tak zdarza :tak:

My używamy smoczków symetrycznych, więc nie ma problemu. Jak sobie włoży odwrotnie, to najwyżej tarczka jest do góry nogami.
u mnie też tylko tarczka do góry nogami:tak: mam smoka okrągłego lekko spłaszczonego:tak:

smoka należy używać max 1,5-2 lat:tak: wtedy nie będzie problemów ortodontycznych:tak:

moja córka histeryzuje jak zbliżamy się do niej:crazy: myśli że chcemy jej dać lekarstwo:crazy:
 
Piotruś za posrednictwem mamusi dziekuje za wszystkie zyczenia:tak:,

Mój ze smoczkiem robi jeszcze co innego, wkłada sobie do buzi razem z dołem tarczki:szok:, nieopatrznie ostatnio kupiłm niesymetryczny i z profilowaną tarczką, z innymi takiego numeru nie może zrobić:-D:-D


Madzikm, ja też nie czytam BB przez cały dzień (syn nie daje:no:), a potem nadrabiam zaległości i chce jak najszybciej wszystko przeczytać:tak:, więc czytałam Twojego posta "ale jesteście podłe" i myslę sobie dlaczego:baffled:? Dopiero za drugim podejściem doczytałam płodne :-D:-D:-D


no to uważnie czytaj:rofl2:
 
Dobry wieczór kobitki!!

Widzę, że się nowe koleżanki dołączyły :tak:. Miło :-)

Kurcze Wy faktyczne płodne jesteście (w pisaniu ;-) ) bo jak się dzien czy dwa nie wejdzie na forum to trzeba sie dobrych parę stron cofnąć a i tak zawsze jakieś posty umkną!

Najlepsze życzenia dla chyba ostatnich już 10miesięczniaków :-):laugh2:!!

Lada moment będziemy prawdziwe roczki obchodzić!!

Wszystkim chorym Dzieciaczkom i Rodzicom życzę zdrówka. Znów się zdradliwa pogoda zrobiła :crazy:. U mnie w pracy sporo osób się pochorowało.
 
reklama
Uważaj z zabezpieczaniem. My musieliśmy maksymalnie obniżyć ochraniacz bo nasz artysta zaczął po nim się wpinać, podciągać na rączkach i baliśmy się, że w końcu górą wypadnie.

Szymek też tak robił, a w zasadzie czasem jeszcze mu się zdarza, nie wiem o co mu z tym chodzi:-) DLatego teraz kupuję smoczki aventu sensitive (one mają jednakowe obie strony (takie wklęśnięte).


No tak jak jej za bardzo usztywnie to zacznie kombinować :baffled:
Popatrze za tym smokiem z aventu.
 
Do góry