reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
dzien dobry

czy komus tez tak bardzo nie chcialo sie przyjsc do pracy jak mi? :crazy:
U nas wczoraj mala wieczorem troche dala czadu, ale tatus mial dyzur, wiec ja nie wstawalam i spalam, a potem jak przyszla kolej na moj dyzur to mala juz pieknie spala :-p

cieszcie się!!!!

Zosia siedzi nawet 15 minut i NIC:crazy:ale ja nie ptrafię wyczaić kiedy ona sika???sadzam ją, nic i przez godz. jeszcze pielucha sucha, po soczku sadzam Nic, tylko pampers pełny:-p

hej spokojnie, ja tez nie wiem kiedy ona robi siku, po prostu wysadzam ja raz na jakis czas i czesto zdarzy sie, ze akurat sie wysiusia, ale nie zeby mi mowila "mamo siku!" ;-):-D:rofl2:
co do przetrzymania mojej, zeby kupe zrobila do nocnika to wiem, ze tak powinnam, ale nie mam nigdy pewnosci, ze o tej godzinie jednak ta kupa bedzie i bede czekac i nie klasc jej spac, a kupy wcale moze nie byc...dlatego mam taki dylemat, bo jesli to jest pora drzemki to co mam na sile jej nie klasc? bedzie kupa to fajnie, ale jak nie bedzie? :dry:


a my sie szykujemy do lekarza. Wika sie obudziła rozpalona a temp. 39. wiec to juz chyba nie zeby a jakis wirus. niech mi ja przepada.

my się meldujemy po wizycie u lekarza i mamy ostre zapalenie gardła i Wiktoria dostała pierwszy w swoim krótkim zyciu antybiotyk. Idę ją położyć bo ledwo patrzy na oczka. Godzine czekaliśmy aż nas lekarz przyjmie- przegięcie w tej służbie zdrowia.
Natalce życzymy zdrówka dużo.



zdrowka dla Wiktorii! :happy:


:crazy: moja mała ma lekkie zapalenie oskrzeli:crazy:
cały czas miała gorączkę:-( przyszła pani doktor z przychodni z wielką łachą zbadała Natalkę i przepisała leki:wściekła/y: mąż już miał ochotę ją pogonić z mieszkania:wściekła/y: antybiotyk przepisała strasznie niedobry, pieczący w gardło:szok: mała wszystko zwróciła:-( mąż zadzwonił do mnie i zwolniłam się z pracy, zadzwoniłam do naszego pediatry który kazał przyjechać nam na oddział (Natalka miała 39,4:szok:) osłuchał, zbadał i przepisał antybiotyk o smaku truskawkowym:tak: mała wypiła i teraz ma 37 stopni:tak: Lekarz powiedział że to od ząbkowania takie osłabienie:szok: i łatwo złapać bakterie:wściekła/y:


och to sie narobilo :baffled: zdrowka dla Natalki! :happy:
 
:-DPiotruś dużo buziaczków dla Ciebie z okazji 10 m-cy:-D:-D:-D:-D:-D

A u nas nawet nocka spokoja, antybityk działał wiec Wiktoria jeszcze śpi.Dzisiaj siedze z córeczką w domku i zobacze jak sie bedzie miewać:-)
U nas w Łodzi strasznie pochmurno,mgła, okropieństwo:baffled::baffled::baffled:Ale Wam zyczę miłego dzionka
 
reklama
Do góry